יהיה ארוך? יגיע ל-PC? פרטים חדשים על GTA 5 • HWzone
גיימינג

יהיה ארוך? יגיע ל-PC? פרטים חדשים על GTA 5

אתר איטלקי מציע פרטים מודלפים חדשים ומסקרנים על המשחק העתידי והמדובר מבית רוקסטאר

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


האתר האיטלקי הפופולרי Multiplayer.it, חשף פרטים לגבי משחקה החדש של Rockstar Games, אשר פיתחה משחקים כמו Red Dead Redemption ו-GTA, מספק לנו מידע חדש אודות V כגון תכונותיו, ופרטים טכניים בסיסיים אחרים.

הפורום פרסם את הממצאים האחרונים שלו בריאיון מיוחד בנושא וחשף פרטים רבים לגבי ה-GTA החדש. הפרטים המעניינים ביותר כללו את העובדה שאין פלטפורמה מובילה בפיתוח המשחק, וש-Rockstar תשיק את המשחק גם לXbox 360- וגם ל- 3 בו זמנית, כאשר לאחר מכן צפוי המשחק להגיע למחשב.

גרפיקת המשחק תעלה את הרף למשחקים מז'אנר העולם הפתוח ותספק הופעות חזותיות מרשימות במשחק עצמו. יחד עם זאת, גרסת הדמו של המשחק נתקלה בכמה בעיות, כמו העובדה ששחקנים אינם יכולים לעבור בין שלוש הדמויות הראשיות של המשחק אם הם נמצאים במצב של שיטוט במשחק והם מבוקשים על ידי המשטרה. ב- Games צוין כי היא עדיין עובדת על בעיות אלו, ואף הבטיחה שהבעיות עצמן יפתרו עד השקת המשחק עצמו.
בנוסף, לא יהיה רק סוף אחד ל- אלא כמה סופים שונים, וזמן הסיפור של המשחק מוערך בכ-25-30 שעות משחק.

יש לקחת בחשבון כי לא מובטח שהפרטים שצוינו כאן יהיו בגרסה המוגמרת של המשחק, מכיוון ש-Rockstar Games עדיין עובדים על שיפור ותיקון באגים רבים. עם זאת, עדיין מעניין לראות את התפתחות המשחק והשתפרותו. המשחק צפוי לצאת באביב 2013 עבור ה- 360 וה- 3. לפי מקורות ברוקסטאר, גרסאות למחשב ול- U עדיין "בהתלבטות".

הטריילר השני של המשחק


תגיות
Back to top button
Close
Close