טעימה קטנה מההיסטוריה: Age of Empires 4 בבדיקה חופשית שזמינה לכולם

הקאמבק של סדרת האסטרטגיה המפוארת מתקרב בצעדי ענק – ובימים הקרובים יש לכם הזדמנות להשתתף בבחינת בטא פתוחה של שרתי המשחק

זקוקים לעוד קצת גיימינג איכותי עבור הימים הקרובים, אחרי החינמיים והחבילות עליהן המלצנו לכם כאן באתר? אין שום בעיה – מיקרוסופט ישמחו לארח אתכם לימי בחינה חופשיים של שרתי המשחק עבור Age of Empires 4 המבטיח, שמיועד להשקה רשמית בעוד כחודש.

משחק האסטרטגיה בזמן אמת מחזיר את המותג לחיים באופן רשמי לאחר הפוגה של 14 שנים מאז השקת חבילת ההרחבה האחרונה של Age of Empires 3. הסדרה זכתה אמנם לכמות בלתי מבוטלת של השקות מודרניות משודרגות עבור יצירותיה מהעבר, כולל הרחבות תוכן חדשות לגמרי במסגת אותן גרסאות – אך הפרק החדש הוא יציאה לדרך שונה ועדכנית בהובלת מפתחת חדשה (Relic Entertainment הנודעת), שנועדה לבנות את עתיד המותג מעבר להסתמכות על הנוסטלגיה הנעימה של ימי העבר אשר קרובה למיצוי בשלב זה.

ההשקה הרשמית ב-28 באוקטובר 2021, אם לא יהיו הפתעות לא נעימות ברגע האחרון – אבל אתם יכולים לצלול פנימה לכמה ימים כבר עכשיו, חינם אין כסף

Age of Empires 4 יבוסס על גרסה חדשה של מנוע ה-Essence של Relic (ששימש גם את סדרת Company of Heroes ואת סדרת Warhammer 40K: Dawn of War החל מהפרק השני), יכלול הרבה מאפייני משחקיות מתוך Age of Empires 2 שנחשב גם היום לנקודת השיא של הסדרה, יתמקד בהתרחשויות היסטוריות שונות מתקופת ימי הביניים ויכיל 8 תרבויות שונות בתור נקודת פתיחה, עם עשרות יחידות ייחודיות ובלעדיות לכל אחת מהן.

נשמע טוב? מעתה ועד ליום שני, ה-20 בספטמבר, ניתן לקבל גישה להורדת גרסת בחינה של המשחק דרך פלטפורמת Steam או דרך יישום ה-Xbox Insider Hub של מיקרוסופט עצמה (שמקושר לחנות הדיגיטלית האישית של החברה כמובן) – ולצאת לקרבות נגד שחקנים אחרים או נגד בינה מלאכותית בחמש מפות בהתבסס על צבאות של ארבע תרבויות שונות: האנגלים, הסינים, העבאסים והאימפריה הרומית הקדושה.

יש גם דרישות חומרתיות רשמיות – מתונות עד מאוד, אשר אמורות לאפשר גם לאלו ללא כרטיס מסך ייעודי ליהנות, לכאורה

בדיקת ההעמסה הנוכחית חופשית ופתוחה עבור כלל השחקנים, ובניגוד לסבבי בחינות קודמים בהתבסס על הזמנות ייעודיות הפעם אין גם הסכם מניעת הפצת תיעודים מתוך המשחק – כך שהרשת מלאה כבר עתה באינספור סרטוני משחקיות טריים שעוזרים להבין טוב יותר מה מצפה לנו במעמד ההשקה הרשמית. אם תחליטו להתנסות ותתאהבו – מינוי Game Pass for PC או Game Pass Ultimate יוכל להיות פתרון נהדר עבורכם, משום שהמשחק המלא יהיה זמין בשירותים אלו מיום ההשקה, כמו כל יצירה בלעדית אחרת של מיקרוסופט בהווה. תהנו!

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

קליק אחד בחשבון שלכם ב-Steam ותהיו בדרככם לשחק