טורניר פתיחת שנה ב-StarCraft II • HWzone
גיימינג

טורניר פתיחת שנה ב-StarCraft II

טורניר StarCraft II לרגל השנה החדשה יוצא לדרך. קהילת הספורט האלקטרוני החדשה של HWzone.co.il בחסות חברת Gainward העולמית פותחת לכם את השנה בטורניר StarCraft II עם השחקנים הטובים בארץ, ופרסים בשווי אלפי שקלים.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


לפרטים בפורום  StarCraft II.

בתקופה האחרונה אתר HWzone.co.il עובד באופן רציף על מנת ליצור קהילת אלקטרוני מקצועית ואיכותית, שתוביל את הספורט האלקטרוני בארץ. טורניר זה מהווה צעד נוסף לעבר המטרה – יצירת קהילת אלקטרוני ברמה אירופאית. קהילה עם פעילות, הווי, אירועים, וכמובן פרסים. לאחר אירוע גיימינג מודיעין, ואחרי חלוקת פרסים בשווי 15.000 ש"ח, אנו שמחים להציג טורניר פתוח ל StarCraft II, און-ליין.
הפרסים בטורניר מתאפשרים תודות לאחת החברות שתורמות לקהילה הישראלית, חברת Gainward העולמית, שמוכנה להשקיע מכספה ומזמנה על מנת לפתח ולהרחיב את הקהילה המקומית. חברת Gainward היא יצרנית מובילה של כרטיסי מסך, וכרטיסיה ידועים באיכותם. נוסף לכך, Gainward מציעה פתרונות יעילים ומעוצבים.

המקום הראשון בטורניר יזכה בכרטיס מסך מדגם Gainward GeForce GTX 550Ti 1024MB, בשווי 800 ש"ח. מתנת CRG, יבואנית Gainward .

המקום השני יזכה בכרטיס מסך מדגם Gainward GeForce GT440 1024MB, בשווי של 500 ש"ח. מתנת CRG, יבואנית Gainward .

בנוסף לשני המקומות הראשונים, בין השחקנים שישתתפו בטורניר ולא יזכו באחד משני כרטיסי המסך, יוגרל עכבר מתנת Cooler Master, מדגם  CoolerMaster Storm Sentinel.

על מנת להרשם לטורניר, הכנסו לפורום StarCraft II בפורומי הספורט האלקטרוני באתר. קראו את החוקים המלאים של הטורניר, ומלאו אחרי ההוראות.

 
 
 


כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close