חנות ה-Epic Store ממשיכה במתקפה: משחק נהדר בחינם זמין לכולם

משחק ההרפתקאה והחשיבה המקסים The Witness מחולק חינם לכל המשתמשים הרשומים לפלטפורמה של – ויש עוד למה לצפות בהמשך

מלחמת החנויות הדיגיטליות הגדולה היא כנראה אחת מההתפתחויות המשמעותיות והמעניינות ביותר בעולם הגיימינג בשנה החולפת, ובמסגרתה אנחנו רואים את חנות ה-Epic Store משקיעה מאמצים כבירים בנסיון לצבור תאוצה שתוכל לאיים על ההגמוניה ממנה נהנתה בתחום במשך שנים – בין היתר באמצעות מיזם חלוקות משחקים חינמיים מדי שבועיים אשר מתקיים לו מזה מספר חודשים.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


החל מאתמול (ה-4 באפריל), המשחק החינמי החדש שזמין לנרשמים חינמיים חדשים ולנרשמים קיימים בפלטפורמה הוא The Witness, שנוצר בידי סטודיו Thekla של ג'ונתן בלואו – אשר היה אחראי גם על משחק הפלטפורמה המהולל Braid בעבר. במקום תשלום מחיר מומלץ מלא של לא פחות מ-40 דולר, כל שנדרש מכם הוא להוסיף את המשחק אל הספרייה הדיגיטלית שלכם בחנות בכל זמן נתון עד ליום חמישי, ה-18 באפריל וזו – הכותר המסתורי הנהדר יהיה שלכם לנצח.

מסתורין וחידות בסביבה מהפנטת ומרהיבה מצפים לכם – במסגרת כמה קליקים בודדים

במקביל לחלוקה העכשווית, בחנות כבר חשפו כי החל מה-18 באפריל יחולק כותר אינדי יוקרתי נוסף ללא עלות לכל המעוניינים בכך – Transistor הנהדר של סטודיו Supergiant Games, שהביא לנו גם את המשחקים Bastion ו-Pyre ונחשב בצדק כאחד מהבולטים ביותר בעידן המודרני מבין אלו שאינם שייכים לאחת מחברות השיווק הגדולות בעסק. אל תשכחו להמשיך ולעקוב אחרי הדילים כאן אצלנו באתר!

אנחנו יודעים כבר עכשיו מה תהיה המנה הבאה בתפריט של – אז גם אם אתם לא ממש מתלהבים מהרעיון של חנות נוספת וספריית משחקים נפרדת נוספת, כנראה שההשקעה הנדרשת מצדיקה את הדילים החינמיים הללו