חם במיזם ה-Humble Bundle: שלוש חבילות משחקים משובחות במחירים זעירים

בואו לשמוע על עוד מספר הזדמנויות איכותיות להצטייד בכותרים שיעניקו לכם עשרות או מאות שעות הנאה במחירים הנמוכים ביותר בסביבה

אחרי הדילים המעניינים מ-Steam, ראוי שתסבו את תשומת הלב שלכם למיזם גיימינג וותיק אחר שפורח בימים אלו עם מספר הצעות נהדרות: Humble Bundle, שמסוגל להעשיר את הספרייה הדיגיטלית שלכם במהירות ומבלי להשקיע סכומי כסף אימתניים.

פחות מיממה אחת נותרה לרכישת חבילה העונה לכינוי Best of Bandai Namco, עם עד תשעה כותרים מהמפתחת ומהפיצה היפנית הבולטת בעבור מחירים שנעים בין דולר אחד ל-20 דולר, או בין 3.5 שקלים ל-65 שקלים לערך על פי העדפתכם.

אלו שיחליטו להשקיע את סכום הכסף המינימלי ביותר יוכלו לקבל גישה אל המשחק Pac-Man 256 שמאפשר לחוות את קלאסיקת הארקייד מזווית חדשה ביחד עם חברים באופן מקוון – ותשלום של 12 דולר או יותר יעשיר את הדיל עם Tekken 7, Tales of Berseria ו-Katamari Damacy Reroll הביזארי.

בתמורה לתשלום של 20 דולר או יותר תתקבל בידיכם החבילה השלמה, ביחד עם כותר המירוצים העדכני Project CARS 3, כותר הפעולה Code Vein, כותר האימה וההישרדות Little Nightmares במהדורתו השלמה עם כל תכני ה-DLC, כותר התפקידים Tales of Zestiria וכותר ה-Rogulike והאקשן RAD. שווה ביותר לכל מי שאוהבים להתנסות במגוון ז'אנרים ויצירות בעת ובעונה אחת.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה באתר ה-Humble Bundle

חובבי משחקי הקרבות זכאים לשבוע שלם בו יוכלו לרכוש את ה-Humble Guilty Gear Bundle, שמורכבת מעד שמונה כותרים מהסדרת הבלתי רגילה שהחלה את דרכה ב-1998.

תשלום של דולר בודד יתן לצרכנים את Guilty Gear Isuka ואת Guilty Gear X2 Reload, ותשלום של 10 דולר או קצת פחות מ-35 שקלים יוסיף עוד שישה כותרים מהסדרה, עם שמות בומבסטיים שונים, שמהווים למעשה את רוב הפרקים שהושקו עבור עולם ה-PC.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה באתר ה-Humble Bundle

גם חבילה הנושאת את שמו של משחק הפעולה הריאליסטי Rising Storm 2: Vietnam תהיה זמינה לכל דורש במהלך השבוע הקרוב, כשתשלום של דולר אחד מספק גישה אל הכותר הקלאסי Red Orchestra: Ostfront 41-45 (היצירה הראשונה של סטודיו TripWire האמריקאי שאחראי גם על Rising Storm) ותשלום של 10 דולר מוסיף את Red Orchestra 2, את Rising Storm המקורי וגם את Rising Storm 2 בשילוב עם 11 חבילות תכני DLC עבורו.

בתור בונוס, יהיה לרוכשים גם קופון הנחה בשיעור של 75 אחוזים לרכישת משחק הפעולה Killing Floor 2 בפלטפורמת ה-Humble Store – עוד להיט מאותם המפתחים אשר זכה בעבר לחבילות ייעודיות משלו במסגרת ה-Humble Bundle.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה באתר ה-Humble Bundle

לסיום נספר לכם כי היצע שירות ה-Humble Choice במינוי חודשי מוגדר מראש התעדכן עם המשחקיות שיוענקו לכל הרשומים והמצטרפים החדשים במסגרת חודש יוני 2021 – כאשר כמו בדרך כלל אתם מקבלים הזדמנות לגישה אל 12 משחקים שישארו שלכם לתמיד בעבור תשלום חודשי של 12 דולר או 40 שקלים בקירוב, אותו ניתן לבטל בכל עת עם שמירה על כל מה שכבר קיבלתם בעבר.

גולת הכותרת המוחלטת בשירות בחודש הזה היא מהדורת הפלטינום המקיפה והמלאה של Civilization 6 המהולל, בשווי רשמי מלא של לא פחות מ-120 דולר וביחד עם 11 משחקים אחרים (נודעים פחות) שיחד מצטברים לערך מקורי שלם גבוה מ-300 דולר. שווה בהחלט להעיף מבט על הרשימה המלאה ולשקול הצטרפות אל החגיגה כבר עכשיו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד משחקי מינוי ה-Humble Choice לחודש יוני 2021