חינם היום, חינם בעוד שבוע: Epic Store מחלקת עוד משחקים ללא עלות כלל • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

חינם היום, חינם בעוד שבוע: Epic Store מחלקת עוד משחקים ללא עלות כלל

בואו לחוות את המיתולוגיה הנורדית בדרך ייחודית עם Jotun: Valhalla Edition – ולאחר מכן לתכנן את הבריחה המושלמת מבית הכלא עם The Escapists

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


המבצעים הגדולים ביותר הסתיימו ברובם, אבל דילים ברשת לא חסר גם היום, לפחות בתחום הגיימינג – ותודה ל- ולחנות הדיגיטלית שלהם על כך, פעם נוספת.

ב- מציעים לכם מעכשיו ועד ליום חמישי הקרוב, ה-12 בדצמבר, את משחק ההרפתקאות והפעולה המעולה Jotun: Valhalla Edition אשר הושק לראשונה בשנת 2015 – עם מחיר אפס, במקום מחיר מומלץ מקורי של 15 דולר.

ב-Jotun תגלמו לוחמת נורדית שמתה מוות שאינו מפואר, ועל כן לפי סיפורי המיתולוגיה הנורדית מגיעה אל מעין תחנת מעבר בה עליה להוכיח את עוצמתה ויכולותיה לאלים על ידי כך שתביס ענקים אימתניים שונים – ותזכה בסופו של דבר לכרטיס הכניסה אל ולהאלה. כל זה קורה בתוך עולם מסוגנן שצוייר בעבודת יד ומעניק לכותר את הייחודיות המשמעותית שלו, שגם זיכתה אותו בתגובות חיוביות בהחלט משחקנים וממבקרים מקצועיים.

שווה ביותר להשקיע כמה דקות להרשמה חינמית (במידה ולא עשיתם זאת עד כה) על מנת לקבל הזדמנות להוסיף את המשחק אל הספרייה המקוונת האישית שלכם.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר החינמית ב-Epic Store

Jotun: Valhalla Edition

למבצעים ודילים נוספים ב-HWzone לחצו כאן

ביום חמישי הקרוב, מיד עם סיום החלוקה של Jotun – תוכלו לקבל בחנות הדיגיטלית בחינם את משחק האסטרטגיה והטקטיקה הייחודי The Escapists, אשר הפך למעין להיט קאלט מאז שנת 2015 וזכה למספר תכני הרחבה, לפרק ספין-אוף ואף לפרק המשך. בכותר הזה יהיה עליכם למצוא דרך לברוח ממספר בתי כלא שונים בתור אסיר אלמוני, עם חופש פעולה מרשים להשלים את המשימה בכל פעם מחדש – וזה ממכר מאוד במבחן התוצאה, לפחות עבור חלק מחובבי המשחקים שם בחוץ.

The Escapists

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Epic Store


תגיות
Back to top button
Close
Close