חוזרים לרוץ: Temple Run מכה שנית

המשחק החינמי והפופולרי חוזר בגרסה חדשה וממכרת מתמיד, אם כי כרגע למערכת ההפעלה הניידת של אפל בלבד
קשה שלא להכיר את משחק ההרפתקאות הכה ממכר `Temple Run`, שהחל את דרכו כמשחק בלעדי ל-iOS והחל משנה שעברה הפך לזמין גם למערכת האנדרואיד. כעת, החברות המפתחות Imangi Studios ו-Fuzzycube מציגות את Temple Run 2 – הגרסה המרועננת והמחודשת לכותר המוצלח, שכבר הספיקה לכבוש את חנות האפליקציות של אפל.
גם במשחק החדש, הדמות הראשית נאלצת לרוץ ללא הפסקה בזמן שיצור ענק רודף אחריה – כאשר המטרה היא עדיין לאסוף מטבעות ולהתחמק ממכשולים.
אז מה נשתנה אתם שואלים? ובכן, מנוע המשחק בכללותו אמנם נותר כפי שהיה, אך נראה כי המפתחת שינתה משמעותית את מבנה השלבים ומאפיינים רבים נוספים שהופכים את Temple Run 2 לחוויה ממכרת יותר מתמיד. ראשית, המשחק החדש מושקע הרבה יותר מבחינה גראפית כשהוא מציע גם אנימציות מורכבות ומהנות יותר.
שנית, מבנה התפריטים וממשק המשתמש עברו גם הם מקצה שיפורים, אם כי השיפור העיקרי במשחק החדש הוא העובדה שחווית המשחק זורמת וטבעית הרבה יותר מאשר המשחק הראשון. כמו כן, בעוד בכותר הראשון השלבים היו נראים שטחיים ובנויים בזווית ישרות, השלבים כעת בנויים בצורת גבעות מסולסלות מה שבהחלט מוסיף לחווית המשחק.
עוד הוסיפה המפתחת גם חבלים שעליהם ניתן להחליק (ולאסוף בדרך מטבעות), כאשר בשלב כלשהו במשחק מגיעים גם לקטע בו נוסעים על קרון רכבת קטן. באשר לדמויות המשחק, ניתן לבחור בין מספר שחקנים וכמובן שגם לשדרג את יכולותיה של הדמות. נכון לרגע זה זמין המשחק רק למשתמשי מכשיריה של אפל (שיכולים כבר להוריד אותו בחינם).