חגיגה אלטרנטיבית: מבצעי גיימינג ברשת לראש השנה הסינית • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

חגיגה אלטרנטיבית: מבצעי גיימינג ברשת לראש השנה הסינית

הכתבבזמן שמדינת הענק במזרח נלחמת בהתפשטות וירוס הקורונה על ידי ביטול מרבית האירועים הפומביים – ספקיות המשחקים מציעות אלטרנטיבה לאלו שנאלצים להסתגר בביתם, וגם לכולנו

ראש השנה הסיני של 2020 ייזכר כתקופה לא חגיגית במיוחד בשל הטלת סגר על עשרות מיליוני תושבים בערים שונות בנסיון למנוע את המשך ההתפרצות של וירוס הקורונה אשר לא מפסיק לרדת מהכותרות בשבועות האחרונים. עם זאת, המאורעות האקטואליים הללו לא מונעים מחנויות הגיימינג המקוונות לפצוח בהוזלות חגיגיות עבור הקהל במדינה – וגם עבור שחקנים מכל שאר העולם, כמובן.

ב- יציעו אלפים רבים של מצעים עד לשעות הערב מחר (יום שני, ה-27 בינואר), עם הצעות כדוגמת Monster Hunter: World בעלות של 100.8 שקלים, Total War: Three Kingdoms ההיסטורי שהפך ללהיט גדול בשוק הסיני ב-187.46 שקלים, הגרסה השלמה והמלאה של Shadow of the ב-85.67 שקלים, כותר הפעולה המשובח Devil May Cry 5 ב-94.71 שקלים כולל בונוס דיגיטלי ועוד.

Shadow of the Tomb Raider

הרשימה ארוכה ומגוונת, ולכם בהחלט מומלץ להשקיע כמה דקות בכדי לברור אותה ולנסות למצוא את ההצעה האולטימטיבית שלכם.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים המלא ב-Steam

גם ב-GOG הצטרפו אל המסיבה עם הנחות רבות אשר יהיו זמינות עד למועד מאוחר מעט יותר מזה של , ה-31 בינואר, שמשאיר לכם קצת יותר פנאי לבדוק ולהתלבט לפני הקניות.

Styx: Shards of Darkness

בין ההצעות תמצאו את המקורי בגרסה מותאמת למערכות מודרניות יחד עם חבילת ההרחבה Hellfire במחיר 8.5 דולר, משחקי ההתגנבות המפתיעים לטובה Styx: Master of Shadow ו-Styx: Shards of Darkness במחירים של 6 דולר ו-8 דולר בהתאמה, כותר הפעולה הקלאסי Soldier of Fortune במחיר 2.5 דולר בלבד, משחק ההרפתקאות Firewatch במחיר 5 דולר, שלושת הפרקים הראשונים בסדרת המופת Thief במחיר של פחות מדולר בודד עבור כל אחד מהם ועוד.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים המלא ב-GOG

אצל תמצאו הוזלות שיחזיקו מעמד עד לסוף חודש ינואר, עם קאמבק להנחות עבור החבילה האולטימטיבית של הלהיט Assassin's Creed Odyssey במחיר 40.25 יורו, גרסת הזהב השלמה של Assassin's Creed Origins ב-22.5 יורו, גרסת הזהב השלמה של כותר המירוצים The Crew 2 בעבור 22.5 יורו, הגרסה המלאה והמקיפה של 5 ב-22.5 יורו, הגרסה האולטימטיבית של Anno 2205 ב-12.5 יורו ורבים אחרים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים המלא ב-uPlay

5

עדכון: בחנות ה- אין הוזלות לרגל החג מהמזרח – אבל כן מחלקים חינם את כותר הפלטפורמה The Bridge עד ליום חמישי הקרוב (ה-30 בינואר), אז יוחלף בלהיט הבלתי צפוי Farming Simulator 19 שיאפשר לכם להגשים חלום ילדות ולשחק אותה איכרים וחוואים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת המשחקים ב-Epic Games Store

בחנות ה-Origin של מצאו סיבה קצת שונה לחגיגה – יום הולדת 20 ללידתה של סדרת משחקי Sims, אשר מביא איתו הנחות משמעותיות עבור הפרק העדכני The Sims 4 ועשרות התוספים הדיגיטליים שהושקו עבורו מאז 2014.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים ב-Origin Store

חבילת הבסיס של The Sims 4 עולה כעת 10 יורו בלבד – אבל כל שאר ההרחבות עדיין יקרות באופן בלתי רגיל, עם מחירים של בין 5 יורו ל-20 יורו עבור כל אחת מהן

יומיים אחרונים של מבצעים נותרו גם בחנות ה-Humble Store הדיגיטלית מבית מיזם ה- הוותיק – עם הנחות Borderlands 3, The Outer Worlds, הרימייק עבור Resident Evil 2, גרסת ה-HD של Okami, הגרסה המודרנית של Onimusha: Warlords, כותר האקשן-תפקידים Warhammer: Chaosbane ורבים אחרים. שווה לעשות סיבוב לפני שזה נעלם.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים המלא ב-Humble Store

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close