חבילות משחקים משתלמות במיוחד,עכשיו בחנויות המקוונות

האתר Fanatical והאתר Green Man מציעים לכם הזדמנות לקבל כותרים איכותיים במחירי מציאה

מעבר למבצעים הנהדרים ב- בסוף השבוע הנוכחי, חובבי הגיימינג מקבלים עוד כמה הזדמנויות להרחיב את הספרייה הדיגיטלית שלהם – באמצעות באנדלים משתלמים מאוד של משחקים מסוגים שונים.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


באתר Fanatical (שנקרא בעבר Bundle Stars) מוצעים עשרה כותרים שונים בעבור מחיר כולל של 5 דולר בלבד, או קצת פחות מ-20 שקלים: משחק ההתגנבות המוצלח Styx: Shards of Darkness, משחק התפקידים Age of Decadence, צמד משחקי Star Wars: Knights of the Old Republic המפורסמים, כותר הפעולה Star Wars: The Force Unleashed, כותר ההרפתקאות Oxenfree, משחק הקרבות King of Fighters XIII, משחק הפעולה הדו-מימדי Metal Slug X, משחק התפקידים הטקטי Shadowrun: Hong Kong ולקינוח גם כותר הניהול SimCity 4.

Styx: Shards of Darkness

מדובר בחבילה בשווי מוצהר של קרוב ל-200 דולר, אשר זמינה במחיר מצחיק של כחצי דולר לכל משחק – וזה שווה בהחלט מבחינתנו, גם אם אתם לא מעוניינים בכל עשרת המשחקים שנכללים בה.

חבילה נוספת באתר Fanatical כוללת תשעה משחקים של המפתחת והמפיצה Stardock במחיר כולל של 4 דולר בלבד, או כ-15 שקלים – ביניהם ניתן למנות את Demigod, כותרי האסטרטגיה בחלל Galactic Civilizations ו-Galactic Civilizations 2 ומשחקי האסטרטגיה והפנטזיה Fallen Enchantress ו-Sorcerer Kings: Rivals.

Sorcerer Kings: Rivals

חבילת משחקים שלישית ב-Fanatical כוללת את כותר העולם הפתוח המוצלח Mad Max, את כותר הנהיגה הפרוע Carmageddon: Max Damage ואת המשחקים Clustertruck ו-Guts and Glory – הכל יחד בעבור 4 דולר, או 15 שקלים לערך.

Carmageddon: Max Damage

באתר Green Man Gaming ישנן עוד חבילות משחקים שמוצעות לצרכנים בצורת מפתחות הפעלה של פלטפורמת Steam – וביניהם חבילה הכולת שלושה משחקים מסדרת Mount & Blade האהובה, שמציעה שילוב בין פעולה, אסטרטגיה ומשחקי תפקידים בסגנון היסטורי השואף לאותנטיות מירבית. בעבור תג מחיר של 3.5 דולר, או כ-14 שקלים, תקבלו גישה ל-Mount & Blade המקורי ולחבילות ההרחבה Warband ו-With Fire and Sword אשר שיפרו אותו באופן משמעותי. שווה ביותר לאלו שעדיין לא התנסו.

Mount & Blade: Warband

חבילה אחרונה וחביבה בעלות כוללת של 10 דולר, או 38 שקלים לערך, תעניק לכם עשרה משחקים שונים – וביניהם כותר הפעולה השאפתני Rage, כותר הפעולה-אימה F.E.A.R 3, המשחק Batman: Arkham Asylum הנהדר בגרסת Game of the Year השלמה שלו, צמד משחקי Castlevania: Lords of Shadow, כותר הפעולה Warhammer: End Times – Vermintide ואחרים.

Castlevania: Lords of Shadow 2

מי מתוך אלו הוא הדיל שקורץ לכם יותר מכל? מוזמנים לספר לנו בתגובות.