חבילות משחקים איכותיות במחיר מינימלי, עכשיו ב-Humble Bundle

משחקי אסטרטגיה מושקעים מצד אחד, ומשחקי אינדי בולטים עבור ה- 4 מן הצד השני, ממתינים לכם באתר המיזם המקוון הוותיק

התגעגעתם אל ההצעות המשתלמות עד מאוד במיזם ה- ארוך השנים? אנחנו כאן כדי להזכיר לכם על קיומן.


חבילה עדכנית אחת עבור אנשי ה-PC מתמקדת בכותריה של המפתחת והמפיצה Paradox Interactive – שבעה משחקים וארבע חבילות DLC במחיר של 12 דולר בלבד, או 45 שקלים לערך.

Magicka 2

תשלום דולר אחד בלבד יעניק לכם את שלושת משחקי האסטרטגיה Darkest Hour, Crusader Kings 2 ו-Age of Wonders 2 וכמו כן את משחק הפעולה-תפקידים החביב Magicka 2 – ותשלום של 5.9 דולר ומעלה יוסיף גם את משחקי האסטרטגיה המעולים Europa Universalis 4 ו-Age of Wonders 3, כמו גם את חבילת ההרחבה The Old Gods עבור Crusader Kings 2.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


Age of Wonders 3

מחיר של 12 דולר יוסיף את כותר האסטרטגיה הטקטי Steel Division: Normandy 44 – וגם את חבילות ה-Deluxe Edition עבור Magicka 2 ו-Age of Wonders 3, ואת חבילת ההרחבה El Dorado של המשחק Europa Universalis 4.

Steel Division: Normandy 44

במקביל, לאנשי קונסולות ה-PlayStation 4 יש הזדמנות אחרונה לקבל תשעה משחקים במחיר כולל של פחות מ-60 שקלים, או 15 דולר. הכל מתחיל מתשלום מצחיק של דולר אחד, שיספק גישה לגרסה המחודשת של משחק התפקידים ההומוריסטי The Bard's Tale משנת 2003, הגרסה המשופצת של משחק ההרפתקאות הנהדר Grim Fandango ומשחק הפלטפורמה InnerSpace שהושק בשנה שעברה.


InnerSpace

תשלום של 10.3 דולר יוסיף ארבעה משחקים נוספים לחבילה, עם משחק ההרפתקאות Broken Age, משחר האימה הפסיכולוגי Layers of Fear, משחק החשיבה המהולל The Talos Principle ומשחק התפקידים Wasteland 2. לא מספיק? 15 דולר ישלימו את הסט עם משחקי הפעולה העדכניים, יחסית, Shadow Warrior 2 ו-Killing Floor 2 – בסך הכל מדובר כאן במוצרים בשווי של כ-240 דולר שאותם ניתן לקבל בפחות מעשירית המחיר, וזה מפתה מאוד.

Killing Floor 2

שימו לב כי חבילת ה-Humble Indie PlayStation Bundle דורשת יצירת חשבון PSN חינמי בעל כתובת בארצות הברית או בקנדה, וכמו כן תהיה זמינה רק עד לשעות הערב מחר (יום שלישי, ה-12 בפברואר) – אז מומלץ מאוד לרכוש אותה כבר עתה, לפני שהיא נעלמת. גיימינג נעים!