זמן קניות: הנחות על משחקים גם בחנות ה-Epic Store • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

זמן קניות: הנחות על משחקים גם בחנות ה-Epic Store

החנויות של Steam ושל GOG אינן לבד – מיזם לרגל ליל כל הקדושים מציע הנחות לכותרים שונים שבלעדיים לחנות הדיגיטלית מבית Epic Games

מעוניינים בתוספת של כותרים אל הספרייה הדיגיטלית שלכם לפני סוף השנה? אנחנו שמחים לספר לכם על עוד הזדמנות להצטייד שמגיעה אלינו מחנות ה-Epic Store, לצד חלוקת המשחקים החינמית המתחדשת שלה.

במסגרת מיזם הקיצוצים שיהיה זמין עד לתחילת חודש נובמבר, לרגל ההאלווין המתקיים בצפון אמריקה, ניתן יהיה לרכוש את כותר הפעולה הסוריאליסטי העדכנים והמרשים Control, מבית יוצרי Max Payne ו-Alan Wake, במחיר של 45 דולר במקום 60 דולר.

משחק הפעולה וההישרדות World War Z, שהושק מוקדם יותר השנה גם הוא, מוצע במחיר 19.75 דולר – במקום 35 דולר ברוב הימים.

World War Z

אלו שטרם הזדמן להם לשחק ב-Borderlands 3 יוכלו לרכוש את המהדורות המיוחדות והמורחבות של המשחק במחירים קורצים מעט יותר – 64 דולר לגרסת Deluxe ו-90 דולר לגרסת Super Deluxe שכוללת גם את חבילת ה-Season Pass, לה שווי סטנדרטי של 50 דולר.

משחקי המתח (או סרטים אינטרקטיביים, אם תעדיפו) של חברת Quantic Dream מוצעים בהנחות קלות – 16 דולר הן עבור Beyond: Two Souls והן עבור Heavy Rain שהושקו למשחקים האישיים במהלך החודשים האחרונים, עם בלעדיות זמנית לחנות ה-.

Beyond: Two Souls

כותר מירוצי האופנועים מבית Ubisoft ששם דגש על המנוע הפיזיקלי לפני כל דבר אחר, Trials Rising, נמכר ב-12.5 דולר במקום 25 דולר.

הגרסה השלמה והאולטימטיבית של משחקי The Walking Dead הנהדרים מבית חברת Telltale (שהפסיקה להתקיים לפני כשנה, לצערנו), עם 23 פרקים שונים וכ-50 שעות משחקיות לכל הפחות, זמינה במחיר של 35 דולר.

כמה וכמה כותרים נוספים מחכים לכם במבצע באתר של החנות הדיגיטלית – לא מדובר כאן במבחר העצום שהתרגלנו לראות במבצעים של , אך שווה להעיף מבט בכל זאת

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים המלא בחנות של Epic

למבצעים ודילים נוספים ב-HWzone לחצו כאן

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close