זמן חשיפה: צלילה טכנולוגית אל תוך ה-PlayStation 5 כבר היום • HWzone
גיימינג

זמן חשיפה: צלילה טכנולוגית אל תוך ה-PlayStation 5 כבר היום

הכרזה בחשבונות הטוויטר הרשמיים של מבטיחה לנו פירוט טכני רשמי עבור קונסולת הדור הבא בתוך זמן קצר

ישנן יותר ויותר חשדות וחששות כי התפרצות מגיפת הקורונה עלולה למנוע את השקת דור הקונסולות החדש מבית ומבית בסוף השנה הנוכחית כמוצהר, אך לעת עתה נראה כי שתי החברות מתאמצות מאוד להציג עסקים כרגיל – ולחשוף לנו עוד ועוד פרטים על המוצרים המסקרנים.

מיקרוסופט ניצלה מספר הזדמנויות שונות בחודשים האחרונים בכדי לספר לנו על החומרה שתרכיב את ה- Series X שלה, בעוד שבסוני הסתפקו באישור השם והלוגו הצפויים למדי עבור קונסולת ה- 5, יחד עם הבטחה להשקה מסחרית בעונת החגים של סוף 2020. כעת אנחנו סוף כל סוף אמורים לקבל הזדמנות לאמת את ההדלפות והשמועות למיניהם – כשבסוני מבטיחים צלילה טכנית ראשונה מסוגה כבר היום (רביעי, ה-18 במרץ) ביחד עם מרק צ'רני המוביל את הפיתוח של המוצר.

ההודעה המשמחת שצצה לה ברשת אתמול

הודעות בכמה חשבונות טוויטר רשמיים של החברה היפנית מבטיחות כי לפינת ה-PlayStation Blog באתר הרשמי יעלה תיעוד וידאו של הנדסת המערכת עבור הקונסולה, או קונסולות, ה-PlayStation 5 – ואז נוכל לגלות האם העיצוב החיצוני של ערכת הפיתוח הוא אכן זה שיגיע גם אל המשתמשים הביתיים וגם לפצוח בהשוואות חומרתיות (על הנייר) מדוייקות יותר אל מול המערך המרשים שממתין לנו בדור ה- הבא. צפו לעוד פרטים בהקדם!

כך נראית מכונת הגיימינג הסלונית הגדולה הבאה? אנחנו מקווים שהיום נקבל את התשובה הרשמית

עדכון: פספסתם את השידור החי? אירוע החשיפה ממשיך להיות זמין לשידור חוזר בערוץ ה- הרשמי של – אז אם יש לכם כשעה פנויה ועניין גדול בחומרה מודרנית אתם מוזמנים בהחלט לצפות. יש כאן הרבה מידע מקצועי שמשותף רק לעתים רחוקות עם הקהל הרחב.

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close