אסור לפספס: זוג משחקי פעולה מעולים בחינם לתמיד • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

אסור לפספס: זוג משחקי פעולה מעולים בחינם לתמיד

הכתבה המקורית: כותר הפעולה והאימה הפסיכולוגי Alan Wake וכותר הפעולה ההיסטורי המקוון For Honor מצפים לכם בחנות הדיגיטלית של Epic Games

ההטבות היוקרתיות של חנות ה- מגיעות לשיא השבוע עם חלוקה של צמד משחקי AAA פופולריים בדימוס ללא תשלום כלל – כל שנדרש הוא חשבון חינמי בפלטפורמה שאליו תוכלו להוסיף את הכותרים בכמה קליקים בודדים.

המשחק הראשון הוא Alan Wake של חברת Remedy Entertainment הפינית, שהושק במקור בשנת 2010 לקונסולת ה- 360 במסגרת עסקת בלעדיות עם אולפני המשחקים של ונחת במחשבים האישיים בשנת 2012 – כאשר לאחרונה המפתחת רכשה סוף כל סוף את הזכויות למותג והעניקה לנו תקווה לכך שיזכה להמשכיות ביום מן הימים.

עד שזה יקרה, אם בכלל, תוכלו ליהנות מהכותר המקורי האהוד ללא עלות – במקום בעבור תשלום של 15 דולר.

Alan Wake

לחצו כאן למעבר אל עמוד המשחק

המשחק השני שמוצע חינם הוא הגרסה הסטנדרטית של המשחק For Honor מבית , אשר מפגיש לוחמים אגדיים מעמים שונים בזירות מדממות גדולות ומקוונות והפך לסיפור הצלחה אשר מספק לו תמיכה ועדכונים גם היום, שנתיים וחצי אחרי שהושק במקור.

בכדי ליהנות מ-For Honor במלואו תידרשו לבצע רכישות של עוד כמה וכמה חבילות DLC שהושקו עבורו בתקופה האחרונה – אך כעת תוכלו לכל הפחות להתנסות בחוויית המשחק ולהחליט האם היא בשבילכם, והאם אתם מעוניינים להמשיך ולהשקיע כספים במוצר.

For Honor Standard Edition – מבלי לשלם שקל, במקום מחיר מומלץ רגיל של 40 דולר

לחצו כאן למעבר אל עמוד המשחק

שני המשחקים הללו יהיו זמינים ללא עלות עד ליום חמישי הבא, ה-8 באוגוסט – ולאחר מכן נראה כי שגעון ההצעות הכפולות של חנות ה- יגיע לסיומו, עם משחק הפאזל והחשיבה הסוריאליסטי GNOG שהושק בשנה שעברה.

ובשבוע הבא – משחק אינדי בשם GNOG

עדכון: עדיין לא אספתם את צמד המשחקים הנהדר שהצגנו כאן לפניכם? נותרה לכם יממה אחרונה בהחלט לעשות זאת – אל תשכחו!

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close