ה-Burnout של הדור החדש, בערך: Dangerous Driving מעורר רגשות מעורבים אצל המעריצים • HWzone
גיימינג

ה-Burnout של הדור החדש, בערך: Dangerous Driving מעורר רגשות מעורבים אצל המעריצים

צוות אינדי קטן שמורכב מיוצרי משחקי Burnout הנהדרים החליט לספק לנו יורש רוחני ראוי – אך לא כולם אוהבים את התוצאה באותה המידה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אי שם בעידן התמימות של ה-PlayStation 2 וה- המקורית, אחת מסדרות המירוצים הכי מצליחות ומוכרות בסביבה זרקה כל שמץ של ריאליזם מהחלון בעבור מהירויות מסחררות והתרסקויות מטורפות – סדרת Burnout, שעברה בשנת 2004 לידיה של יחד עם המפתחת הבריטית Criterion Games והפכה ללהיט ענק עם הפרק השלישי שלה, Burnout 3: Takedown.

מאז קיבלנו עוד מספר משחקי Burnout מוצלחים למדי, כל אחד בגישתו, אך מאז שנת 2011 עם ההשקה של Burnout Paradise המותג המטורלל נכנס לתרדמת, כאשר המפתחת המקורית עברה לסיוע במסגרת סדרת המירוצים תחילה ולז׳אנר משחקי הפעולה לאחר מכן, שבו חברת האם EA רואה פוטנציאל הכנסות יוקרתי יותר.

טירוף בכבישים – ממש כאילו שנת 2004 מעולם לא הסתיימה

הכיוון החדש הביא לצמד מקימיה של Criterion לפרוש וחברים סטודיו צנוע חדש – שהביא לנו בסופו של דבר את משחקי Danger Zone, אשר שימשו כמעין שחזור עבור אחד ממצבי המשחק הרסניים והפופולריים של סדרת Burnout בימי השיא שלה. עכשיו מגיע המשחק הטרי Dangerous Driving – שמהווה גם הוא תזכורת נוסטלגית ומעניינת למצב המשחק המרכזי של היצירות מהעבר, כשהמשימה של השחקנים היא לחצות את קו הסיום במקום הראשון אך גם לרסק את המתחרים בתהליך.

המשחק נטול שירי רוק פופולריים ברשיון שהיו אחד מסימני ההיכר של סדרת Burnout בעבר – וזה אחד מהחסרונות הבולטים שלו, למעשה, שמסגיר את היותו משחק אשר פותח בצוות של שבעה אנשים בלבד

Dangerous Driving מוצע עבור קונסולות ה-Xbox One וה-PlayStation 4 ועבור מחשבים אישיים באופן בלעדי בחנות ה-Epic Store (בשלב זה) עם תג מחיר של 30 דולר – ונכון לעכשיו הביקורות הן מעורבות למדי, כאשר חלק מתחברים יותר לחוויה הקלילה ואחרים מאוכזבים מכך שמדובר בגרסה שמחווירה במגוון והיקף התוכן שלה בהשוואה למקור.

נראה כי בהחלט ניתן להתווכח אודות איכות המשחק ביחס לתג המחיר שנדרש עבורו, אם כי מנגד קשה להתעלם מכך שהוא גם ממלא נישה שנותרה ריקה במשך שנים מאז ש-Burnout נכנסה להקפאה – כך שאנחנו בהחלט נאחל הצלחה עסקית במקרה הזה, בתקווה לכך שנראה תמיכה מתמשכת וראויה ואולי גם פרקי המשך שיוכלו לשדרג ולשדרג את הבסיס האיתן שנוצר כאן.

תזכורת: כך זה נראה בתחילת המילניום

מה דעתכם על Dangerous Driving? בואו לדבר על זה בתגובות.


תגיות

תגובה אחת

  1. יש בעיה מאוד ברורה במשחק הזה. המכוניות "שטות" על הכביש, לא נוסעות עליו. אין תחושה של מגע עם המכונית בכביש. זה הורס את כל החוויה. מעבר לכך זה משהו מאוד מאוד גנרי ומזכיר משחקי ארקייד פשוטים דוגמת OUTRUN

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close