התחנה הבאה של המתנקשים: עידן הוויקינגים? • HWzone
גיימינג

התחנה הבאה של המתנקשים: עידן הוויקינגים?

טיזר חדש מחברת עשוי להצביע על תקופת הזמן ההיסטורית שאותה נחווה במשחק הבא בסדרת Assassin's Creed, אי שם בשנה הבאה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


שנת 2019 מסמלת שינוי נדיר משהו בהתנהלות של חברת (Ubisoft) עם אחד ממותגי העל שלה, בדמות הפוגה מלאה מהשקות של משחקי Assassin's Creed לאחר Odyssey המאסיבי מסוף השנה שעברה – אך אנחנו כבר יודעים כי שנת 2020 אמורה לספק לנו פרק חדש שאפתני נוסף במותג, וכעת אפילו מקבלים רמז אודות הכיוון האפשרי שנמצא בקנה.

דיווח של האתר Kotaku על כך שהפרק הבא בסדרה קיבל את שם הקוד Kingdom ויעסוק בעידן בו הויקינגים שלטו ביד רמה בצפון אירופה קיבל חיזוק משמעותי בתוך משחק פופולרי אחר של יוביסופט – The Division 2, בו נוספה תמונה תמימה לכאורה עם הכיתוב Valhalla, כאשר מבט מקרוב חושף לוחם מעידן ימי הביניים (עם קסדה אותנטית נטול קרניים או עיטורים מיותרים דומים) שאוחז בידו את ה- of Eden, שיהיה מוכר היטב לכל חובבי סדרת משחקי ההתנקשות ההיסטורית.

בדיחה פנימית שלא בהכרח מוכיחה משהו או רמיזה ויראלית מכוונת? יכול להיות שנגלה רק במהלך השנה הבאה

מוקדם כנראה לצאת בהכרזות רשמיות בשלב זה, אך נראה כי בשלב זה יש סיכוי טוב יותר לכך ש-Assassin's Creed חדש יקח אותנו לתקופה ולאיזור חדשים לגמרי שטרם חווינו – ולא לרומא העתיקה שהיוותה את הבסיס למספר שמועות אחרות שצצו להן ברשת בתקופה האחרונה. אילו חידושים תצפו לפגוש ב-Kingdom לאחר כשנתיים של מנוחה והכנות? בואו לספר בתגובות.

כבר צללה אל עולמם של הויקינגים במסגרת המשחק For Honor – אך סביר בהחלט להניח כי משחק בסדרת Assassin's Creed יוכל לספק עולם מאסיבי ומסקרן הרבה יותר באותו מיקום היסטורי וגיאוגרפי

תגיות

תגובה אחת

  1. 2 המשחקים האחרונים היו מעולים (מצריים ורומא).
    האמת הפסקתי לשחק לאחר BLACK FLAG.
    וכן, כל פעם שמגלים את התפוח בפעם הראשונה במשחק חדש…. זה מרגש אותי מאד.
    MAYBE YOU CAN SHOW THEM HOW TO WHEEL THE BLADE

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close