מיזם הגיימינג הפופולרי משנה גישה, והשחקנים כועסים • HWzone
גיימינג

מיזם הגיימינג הפופולרי משנה גישה, והשחקנים כועסים

עד כה, נרשמים אל שירות ה-Humble Monthly החודשי בעלות של 12 דולר בחודש יכלו ליהנות מאוסף איכותי של 8 עד 10 משחקים חדשים מדי חודש – ומעתה תהיה להם זכות בחירה, אך עם פחות תוכן ובעלות גבוהה יותר

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


בתקופה בה רוב שירותי הגיימינג בתשלום חודשי בשוק מציעים לכם גישה חופשית אל משחקים, אבל רק כל עוד תמשיכו לשלם – Humble Monthly בלט בשטח עם הצעה לספק משחקים נבחרים שונים מדי חודש שנשארים בבעלות המנוי לתמיד.

השירות הזה הוא כאן בכדי להישאר, לטובת כל אלו שמעוניינים לשדרג את הספרייה הדיגיטלית שלכם מדי כמה שבועות ומעריכים את הבעלות על מוצרים שמשלמים עבורם כסף בעידן הדיגיטלי – אך הוא משנה את פניו, ומכעיס רבים עם הכרזה עם "שדרוג" שמהווה למעשה התייקרות מחירים משמעותית.

הצעה חדש? אכן. שדרוג? ממש לא בטוח

עד כה, המודל היה פשוט במיוחד – תשלום של 12 דולר מדי חודש או 108 דולר לשנה שלמה מעניק בין 8 ל-10 כותרים בכל חודש שזהות רק חלק מהם ידועה מבעוד מועד, ביחד עם זכאות קבוע ל-20 אחוזי הנחה בקניית בחנות ה-Humble Store המקוונת וגישה חופשית אל מאגר של כ-90 משחקים נטולי הגנות קבצים תחת השם Humble Trove.

מעתה, השירות יוצע עם מבחר ידוע מראש של 10 משחקים מדי חודש, ועם אפשרות לבחירה מתוכו – תשלום חודשי של 15 דולר יאפשר לצרכנים לבחור שלושה משחקים מהרשימה בעל פעם, ואילו תשלום 18 דולר מחודש יאפשר לבחור תשעה מתוך עשרת המשחקים. המסתורין נעלם והמחיר תופח.

אנשי המיזם לא נתנו הרבה פלטפורמות למשתמשים להביע את דעתם על השינויים – אך גם בתגובות ב- לסרטון ההכרזה לא קשה לזהות את חוסר שביעות הרצון של הרוב המוחלט

מנויים חודשיים נוכחיים של Humble Monthly יזכו לדיל הטוב ביותר, עם קבלת כל עשרת הכותרים בכל חודש בעבור אותה עלות קיימת של 12 דולר – כך שאין שום אפשרות מעשית להתייחס לתוכניות המעודכנות, עם פחות משחקים בעבור תשלום גבוה יותר, בתור הטבה או שיפור. לצערנו, זה לא מונה מבעלי הבית לצאת ההכרזות על כך שמדובר בשדרוג השירות – וזה מביא באופן טבעי לתגובות שליליות, בעיקר מצד משתמשים אשר נטו להירשם אל השירות מפעם לפעם למשך חודש אחד, בתלות במשחקים הגלויים המוצעים.

אלו שמרוויחים יותר מכולם הם המנויים הקיימים שיבחרו להמשיך ולשלם את אותו הסכום – אך עם הבטחה לקבל גישה לעשרה משחקים שונים מדי חודש (במקום שמונה עד עשרה משחקים בעבר)

חבל לנו לראות את אחד מהדילים המשתלמים ביותר בשוק הגיימינג במחשבים האישיים משתנה לרעה, בעיקר לצד נסיון להטעות את ציבור הצרכנים – ויהיה מעניין לראות כיצד זה ישפיע על הפופולריות שלו, ועל איכות המשחקים הזמינים דרכו.

האם נראה שיפור גם באיכות הכותרים המוצעים בכל תחילת חודש? זו עשויה להיות האפשרות היחידה להצדיק מעשית את תוספת התשלום הנדרשת לפתע


תגיות

תגובה אחת

  1. משום מה אני לא דואג במיוחד…
    מציעים פה חבילות של משחקים במחיר אפסי ועוד מתלוננים, כנראה כל העולם זה ישראלים

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close