הקניה הקבוצתית של Black Ops 2 - נפתח טופס הרשמה • HWzone
גיימינג

הקניה הקבוצתית של Black Ops 2 – נפתח טופס הרשמה

עכשיו בפורומים: קניה קבוצתית של Call Of Duty: Black Ops II יוצאת לפועל!
 
לאור הצלחתם המטורפת של הכותרים הקודמים בסדרת Call Of Duty, יושק בקרוב משחק ההמשך ל-Black Ops, בעוד פחות משבוע. מתארגנת כעת מכירה קבוצתית של המשחק, וכלל הרוכשים יקבלו את המשחק בנוסף לחבילת תוכן – שעות בודדות לפני ההשקה, וחצי יום לפני החברים שלנו בארה"ב.
 
חבילת התוכן כוללת בתוכה את Nuketown2025, מפה מוצלחת במיוחד שנדדה מהמשחק הקודם לחדש ו- כפול למשך שבוע מעת ההשקה.
 
יכול להיות שלכם יום לפני ההשקה, עם תוכן נוסף ובמחיר מוזל
אם תקנו את המשחק לבד, הוא יעלה לכם בין 280 ל-300 שקלים בארץ או 240 שקלים לעותק דיגיטאלי ב-. לעומת זאת, משתתפי הקניה הקבוצתית יהנו ממחיר של 259 שקלים לעותק פיזי ולצ'ופרים הנלווים.
 
הזדרזו להרשם, ההשקה ב-13 לחודש, ועד אז לא נותר זמן רב לבנות את רשימת המשתתפים ולאשרה מול הספק. לדיון והסקר אודות רכישת המשחק, לחצו כאן. כמובן שזה אומר גם לחברי הפורום במעמד הרכישה, למעוניינים.

ההצעה


לטובת חברי הפורום, מציעה החנות ארקדיה שבדיזנגוף סנטר בתל אביב את ההצעה הבאה: גרסת רכישה מוקדמת הכוללת את המפה Nuketown2025
, וגם חולצה של המשחק וכל זאת ב-259 שקלים בלבד. סכום זה אינו תלוי בכמות המשתמשים על אף שאנו מקווים שגם הוא יירד עם היענות גבוהה. אם ברצונכם לרכוש את המשחק בנוסף לחולצה ומפת המשחק, הזדרזו להרשם פן תפספסו את ההזדמנות.

עדכון:

שימו לב – נפתח טופס הרשמה ייעודי לכל מי שרוצה עותק בקניה הקבוצתית. חולצות Black Ops II ינתנו אך ורק ל-30 הנרשמים הראשונים!

9 תגובות

  1. מדובר על PC ולשאר השואלים
    nazgul- זכותך לרכוש איפה שנראה לך לנכון.
    SilentDawn – ככה.

  2. orenoren1911 – זה מפתח רוסי
    מה אתה משווה בכלל?
    לא בטוח שיעבוד כמו שצריך ומה שבטוח זה שתצטרך לשחק עם קבצי מערכת/שפות / VPN בכל פאץ חדש, מי צריך את הכאב ראש הזה?

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close