הצלחה שוברת שיאים ל-Fallout 4: מיליוני עותקים והכנסות של מאות מיליונים כבר בהשקה • HWzone
גיימינג

הצלחה שוברת שיאים ל-Fallout 4: מיליוני עותקים והכנסות של מאות מיליונים כבר בהשקה

הכותר החדש של בתסדה זוכה להתעניינות אדירת מימדים הן בפורמט דיגיטלי והן בעותקים פיזיים על גבי מדיות אופטיות

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


בהחלט ציפינו מ-Fallout 4 להפוך ללהיט משמעותי מאוד, אך נכון לעכשיו נראה שהמציאות עולה גם על ההערכות המקדימות האופטימיות ביותר.


המפתחת והמפיצה בת'סדה הכריזה על השקה שוברת שיאים מבחינתה עבור הכותר, עם מעל ל-12 מיליון עותקים שהגיעו אל החנויות הפיזיות, ומגלמים הכנסות של כ-750 מיליון עבור החברה. לא ברור כמה מתוך אותם מיליונים נמכרו לצרכנים בפועל, אך בהתחשב בביקורות החיוביות בסך הכל ובעצם היותו של Fallout 4 נושא השיחה החם בכל רחבי הרשת, כנראה שניתן לנבא כי מדובר בכמה מיליונים טובים.

בנוסף למכירות הפיזיות האלה, שמהוות קפיצה גדולה קדימה לעומת השיאן הקודם של בת'סדה, The Elder Scrolls: Skyrim (שהגיע אל החנויות בכ-7 מיליון עותקים במהלך שתי היממות הראשונות להשקה), בחברה מדווחים גם על ביקוש שיא דיגיטלי לכותר, בחנויות המקוונות של סוני ומיקרוסופט עבור ה-PlayStation 4 וה- והן בפלטפורמת ה-.

Fallout 4 על גג העולם
Fallout 4 על גג העולם

את הנתונים הספציפיים האלו קצת יותר קשה להשיג, אך האתר האהוב עלינו steamspy מדווח על כ-1.6 מיליון שחקנים אשר רכשו את גירסת ה-PC של Fallout 4 ב-, כש-470,000 שחקנים ששיחקו בכותר בו זמנית סייעו לשבור את שיא השחקנים הבו-זמניים שנקבע לפני כמה חודשים בידי V.

כדאי להזכיר שכל הנתונים הללו מגיעים כארבעה ימים בלבד לאחר שהושק המשחק. במילים אחרות – מדובר כאן בלהיט אדיר, אשר אולי עוד עשוי לאיים בעתיד על V, המוכר כיום באופן עקרוני כמשחק הוידאו המכניס ביותר בעידן המודרני של השוק הזה.

אתם כבר קניתם את Fallout 4, או שהוא בכלל לא נמצא ברשימת הקניות שלכם? שתפו אותנו.

fliaw2תגיות

2 תגובות

  1. למרות הסיקורים החיוביים והציונים הגבוהים, יש פער לא קטן לעומת ביקורות השחקנים והציון הממוצע שלהם בMETACRITICS.
    המשחק מלא באגים.
    הרבה החלטות פיתוח מוזרות.

  2. לגבי "מלא באגים" אני דווקא לא מסכים בינתיים, עוד לא ראיתי באגים חמורים, אבל החלטות פיתוח מוזרות יש גם יש. רציתי משחק Fallout, קיבלתי במקום זה עותק של Skyrim בעולם של Fallout.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close

זוהה שימוש בחוסם פרסומות

אנא שקול לתמוך באתר על ידי ביטול חוסם הפרסומות שלך