הפתעה מהעבר: משחקיות חדשה מתוך הכותר הנודע ש-Blizzard גנזה • HWzone
גיימינג

הפתעה מהעבר: משחקיות חדשה מתוך הכותר הנודע ש-Blizzard גנזה

זוכרים את StarCraft: Ghost? סרטון חדש מציע כמה דקות של משחקיות בשלה מתוך כותר הפעולה וההתגנבות שבוטל לאחר שנים רבות של פיתוח

יש לא מעט משחקים שמגיעים אל מדפי החנויות כשהם רחוקים מאוד מלהיות מוכנים ובשלים במלואם – ומנגד נראה כי יש מספר דוגמאות לכותרים אשר הגיעו לשלב מרשים מאוד בתהליך הפיתוח שלהם, אך למרות זאת לא זכו לראות את אור היום ולהגיע לידיהם של הגיימרים.

Starcraft: Ghost הוא דוגמה מוכרת היטב לכותר שעבר מסלול ארוך של כארבע שנים – ובסופו של דבר נגנז, מבלי שלחובבי המותג (ולחובבי יצירות מבית חברת בליזארד באופן כללי) ניתנה ההזדמנות להתנסות בו ולתת את חוות דעתם עליו. כל זה התחולל לפני שנים רבות, אך מסתבר שגם היום לא כל המידע ידוע לקהל הרחב – משום שסרטון משחקיות מודלף חדש מציע לנו כמה דקות של משחקיות ממשית שטרם נראו בעבר.

ניתן להתווכח אודות איכות המשחקיות של Ghost כפי שהיא מוצגת בסרטון (מתוך גרסת פיתוח מתקדמת שאיכשהו מצאה את דרכה לאנשים פרטיים), כאשר סביר להניח כי חוסר שביעות רצון מהכיוון האומנותי הנבחר הוא גם זה שחיסל את הפרוייקט, אך קשה להתעלם מהאיכות הויזואלית המרשימה – עבור כותר שפותח במקור לקונסולות ה-PlayStation 2 של סוני, ה-GameCube של נינטנדו וה- המקורית של .

יהלום לא מלוטש או כשלון צורם שנחסך מאיתנו בצדק? אנחנו עדיין מוצאים את עצמנו מתקשים להכריע

האם בבליזארד עשו את הבחירה הנכונה כשבחרו להפסיק את פיתוחו של המשחק אי-שם באמצע העשור הקודם, או שמדובר כאן על פספוס גדול שיכל להפוך את סדרת StarCraft לשם לוהט ומפורסם עוד יותר בעולם המשחקים? מוזמנים לשתף אותנו בדעותיכם בתגובות.

מעריצים אדוקים ממשיכים להזכיר לנו על Ghost גם כיום עם תחפושות ועיבודי חובבים שונים, כאילו הוא לא בוטל מעולם – אך בפועל נכון לרגע זה לא ידוע לנו אופן פומבי על שום פרוייקט חדש בפיתוח במסגרת סדרת StarCraft, לצערנו

תגיות

3 תגובות

  1. למה השחקן כל כך גרוע?
    נראה כמו ילד שמשחק בפעם הראשונה בקונטרולר

  2. מזכיר את הסיפור עם המשחק הרפתקאות (קווסט) שעשו לוורקרפט, lord of clans, רק ששם הסוף היה יפה יותר, לפני ארבע שנים פתאום המשחק המבוטל מצא את דרכו להורדה באינטרנט.
    ניתן לראות גם כאן
    https://m.youtube.com/watch?v=ZYReXoy2zrg

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close