הפתעה אדירה לסוף השבוע: משחק פעולה איכותי ומאתגר בחינם, לתמיד

ההיצע החינמי בחנות של Epic Games לסוף השבוע הנוכחי נראה צנוע ומפוהק משהו – אבל ברגע האמת קיבלנו תוספת שהופכת את הכל למרשים פי כמה

לאנשיה של Epic Games יש חיבה להפתעות עבור המשתמשים, שמגיעות לעתים בדמות חלוקות "מסתורין" חינמיות בהן יש ספירה לאחור עד לזמינותו של כותר מסויים אך חשיפה בפועל רק ברגע האמת – ומגיעות לעתים ללא שום אזהרה מוקדמת כלל, כמו במקרה הנוכחי שאותו ממש לא כדאי לכם לפספס, בעיקר אם אתם מחובבי ז'אנר הפעולה הקשוח שהתפתח מתוך משחקי Dark Souls.

החלוקה החינמית המסורתית ב-Epic Games Store בשבוע הנוכחי, החל מאתמול (יום חמישי, ה-9 בספטמבר) ועד לחמישי הבא, ה-16 בספטמבר, נועדה להתמקד לכאורה בכותר אחד צנוע ומוכר חלקית במקרה הטוב – אבל בפועל קיבלנו חלוקה חינמית כפולה, כאשר המשחק השני שמוצע לכל המשתמשים בפלטפורמה לצמיתות וללא שום תשלום הוא משחק פעולה קשוח ואיכותי מאוד, שמאפיל בקלילות על מקבילו למיזם.

Nioh: The Complete Edition הוא אחד מהמשחקים הבולטים בז'אנר ששואב השראה רבה מסדרת Dark Souls, אשר מבוסס באופן חלקי על סיפורו האמיתי של וויליאם אדמס (שהיה מקרה נדיר ומפורסם של אדם מערבי אשר הפך ליועץ ומצביא מוערך בארץ השמש העולה של המאה ה-17), ומציע קרבות מאתגרים מול שלל יצורים מיסטיים. המשחק הושק במקור ב-2017 וזכה לביקורות חיוביות מאוד ולהצלחה גם אצל השחקנים, כאשר עכשיו כל מי שעוד לא ניסה אותו יכול ליהנות ממהדורת הבסיס, יחד עם שלוש חבילות הרחבה עלילתיות, בחינם במקום בתמורה לעלות של 189.95 שקלים.

מדובר ללא ספק באחת מההצעות המרשימות ביותר בכל הרקורד החינמי של Epic Games שהתפתח בשנים האחרונות – תהנו!

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

Nioh: The Complete Edition

לחצו כאן למעבר אל כל הדילים והמבצעים ב-HWzone

אם החלוקה החינמית הזו מציתה לכם את הרצון לפתוח את הכיס והארנק ולבזבז – תוכלו לשקול רכישה ב-EGS של פרק ההמשך מהשנה שעברה, Nioh 2, במהדורה המלאה שלו (עם שלוש חבילות תוכן עלילתיות), במחיר מקוצץ של 151.96 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Epic Games Store

Nioh 2: The Complete Edition

המשחק החינמי השני לשבוע זה, אותו אחד שהיה מיועד להיות היחיד, הוא כותר ניהול והישרדות בשם Sheltered שהושק במקור בשנת 2016. הסגנון דומה ל-Fallout Shelter המוכר יותר, ולמרות שהביקורות מהמקצוענים לא היו מלטפות במיוחד נראה כי יש לא מעט שחקנים שמחבבים אותו – וזה גם מסביר מדוע מוקדם יותר השנה הוכרז על Sheltered 2, עם תכנון להשקה רשמית בעוד פחות משבועיים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

Sheltered

החל מיום חמישי בשבוע הבא, צמד החינמיים הנוכחי יוחלף עם צמד חדש – משחק פעולה דו-מימדי אקרובטי בשם Speed Brawl ומשחק ניהול חללי בשם Tharsis.