העדכון החדש של Doom ינסה לגרום לכם להתאהב מחדש במשחק • HWzone
גיימינג

העדכון החדש של Doom ינסה לגרום לכם להתאהב מחדש במשחק

העדכון בעל המספר המחייב 6.66 הופך את כל התכנים המוספים לחינמיים לחלוטין – ותהיה לכם הזדמנות לבחון אותם ללא עלות בסוף השבוע הקרוב, גם אם לא רכשתם את הכותר מעולם

המפיצה האמריקאית Bethesda כבר הוכיחה לנו במספר הזדמנויות בעבר שהיא יודעת מה השחקנים רוצים ומחפשים, וכעת היא מקווה לעשות זאת פעם נוספת עם הרביעי משנה שעברה, שנהנה מהצלחה לא רעה בכלל כשהושק – ומקווה לחזור לסיבוב אחד נוסף כעת, במסגרת עדכון גדול שקיבל את המספר השטני שתואם בצורה הטובה ביותר את הסגנון שלו.

עדכון 6.66 של המשחק מעניק לכולם גישה לנשקים, מפות, חפצים ואויבים אשר נוספו לו במסגרת כמה וכמה תכני DLC שהושקו במהלך השנה החולפת, וכמו כן אתחול ושינוי משמעותי במצבי המשחק המקוונים והתחרותיים: כל השחקנים יחזרו לרמה אפס (כאשר משתמשים וותיקים יקבלו תג מיוחד שיבהיר לכולם שהם היו כאן מתחילת הדרך), ומעתה כל תוספת של יכולות או של נשקים וחפצים למשתמש המקוון תגיע דרך עמידה באתגרים ספציפיים, ולא באופן חצי-אקראי כפי שקרה עד כה.

חיים חדשים לאחד מהמשחקים המלוטשים ביותר של השנה שעברה

קשה להעריך האם שינויים יסודיים אלו יסייעו בהזרמת דם חדש לקהילה של משחק הפעולה, או שדווקא יבריחו חלק מהוותיקים והנאמנים שהרכיבו אותה מאמצע השנה שעברה – אך אנחנו מכבדים את הנכונות והנסיון להמשיך לתמוך במשחק, במקום לזנוח אותו ואת השחקנים ולתת לו לגווע לאיטו כפי שקורה עם לא מעט כותרים שהמצבים המקוונים בהם לא מהווים את העיקר, אלא רק תוספת צדדית למצב העלילתי לשחקן יחיד.

סוף השבוע החינמי ב- לא כולל גישה לכל המצב העלילתי של המשחק, ומסיבה הגיונית למדי – הוא פשוט קצר יחסית, ויוכל להסתיים בזמן ההתנסות החינמית תוך כדי ביטול הרצון לבצע רכישה של המוצר לאחר מכן

אם כבר רכשתם את Doom בעבר, תוכלו ליהנות מהעדכון וכל הבונוסים שהוא כולל בתוכו כבר עכשיו, ואם לא רכשתם ולא שיחקתם במשחק עד עכשיו – זו יכולה להיות הזדמנות פז להתחיל לעשות זאת, כשהוא זמין להתנסות חינמית במהלך סוף השבוע הקרוב ב-Steam, עם גישה לצמד השלבים הראשונים במצב העלילתי וגישה לכל מצבי המשחק המקוונים המעודכנים ללא תשלום עד לשעות הערב ביום ראשון הקרוב. אהבתם? תוכלו גם לקנות אותו בחצי ממחירו המלא העדכני – 15 דולר. אז למה אתם מחכים – יחד עם Shadow Warrior החינמי עליו סיפרנו לכם, אין ספק שסוף השבוע הנוכחי אמור להיות שמח במיוחד בשביל כל חובבי הפעולה למיניהם.

תגיות

3 תגובות

  1. סופסוף הבינו שצריך לפחות מינימום מנגנון התקדמות כגון טאייטאן-פאול וסטאר ווארז באטללפרונט.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close