הנחות סוף השבוע של Steam: יוביסופט, Fallout 4 ועוד • HWzone
גיימינג

הנחות סוף השבוע של Steam: יוביסופט, Fallout 4 ועוד

פלטפורמת הגיימינג מציעה הנחות על הלהיט מבית , וגם על מיטב המשחקים של המפיצה הצרפתית

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


עדיין נשאר לכם קצת כסף אחרי כל ההנחות והמבצעים שעליהם סיפרנו לכם ביומיים האחרונים? תוכלו לשקול לבזבז אותם כעת בחנות המשחקים של , אשר כמיטב המסורת מציעה גם היא כמה וכמה הנחות מעניינות לרגל סוף השבוע.

Fallout 4, משחק הפעולה-תפקידים הלוהט מסוף השנה שעברה, מוצע לרכישה במחיר של 40.2 דולר שהוא הנמוך ביותר שהוצע ב- עד כה. ראוי לציין כי ניתן לרכוש את הכותר במחיר נמוך עוד יותר באתרי צד ג' שונים ואפורים – אך עבור אלו שמעוניינים לרכוש אך ורק "מהמקור", מדובר בהצעה נאה.

usbs

כמו כן, גם להיט האינדי הייחודי The Escapists, שמעניק לכם הזדמנות לתכנן בריחה גרנדיוזית מבית הכלא, נמכר בהנחה משמעותית מאוד – 6.11 דולר, במקום מחיר מלא של 18 דולר.

לקינוח – כמעט כל רשימת המשחקים של Ubisoft הצרפתית מוצעת גם היא בהנחות משתנות של בין 20 ל-75 אחוזים, כולל Far Cry Primal הטרי שניתן לרכישה ב-48 דולר, Rainbow Six Siege שמוצע ב-40.2 דולר, Assassin's Creed Syndicate שזמין ב-30 דולר, Far Cry 4 עם תג מחיר של 20 דולר ועוד ועוד. ראוי לציין כי כמעט כל המשחקים הללו מוצעים לרכישה דרך אומנם, אך דורשים גם התקנת הקליינט של ופתיחת משתמש בו על מנת לעבוד.

The Escapists - גם הוא במבצע
The Escapists – גם הוא במבצע

כל ההנחות הללו יהיו זמינות עד ליום שני, בשעה 21:00 לפי שעון – אז אל תשכחו לנצל אותן בזמן. קניות מהנות!


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close