המתנה החדשה של EA: משחק הפעולה Pacific Assault זמין להורדה חינם • HWzone
גיימינג

המתנה החדשה של EA: משחק הפעולה Pacific Assault זמין להורדה חינם

המפיצה הגדולה ממשיכה לדחוף קדימה את פלטפורמת ה- שלה בעזרת המיזם On The House, ומציעה לכל המשתמשים הרשומים את משחק הפעולה המוצלח משנת 2004 חינם אין כסף

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אחרי שפינקה אותנו במשחקים עדכניים יחסית כמו Need for Speed: Most Wanted ו-Jade Empire: Special Edition, המפיצה EA Games מחליטה לקחת אותנו לנוסטלגיה מוקדמת יותר ומתחילה לחלק את משחק הפעולה Medal of Honor: Pacific Assault באופן חינמי לחלוטין, לכל מי שיש לו משתמש ותוכנת מותקנת במערכת שלו.

Pacific Assault הוא משחק שלוקח אתכם חזרה אל מלחמת העולם השנייה, כמו רבים אחריו לפניו ואחריו, אך עושה זאת בצורה מרעננת כשהוא מתרכז בזירת הקרבות העקובים מדם בין יפן וארצות הברית, במקום בזירה האירופאית והאפריקאית שאותה ניתן למצוא במרבית משחקי הפעולה שעוסקים במלחמה ההיא.

paac

מדובר בכותר שעשוי טוב מאוד ונראה סביר גם היום, אשר נחשב לשני הטוב ביותר שהושק עבור המחשבים האישיים במסגרת סדרת Medal of Honor הוותיקה – אחרי Allied Assault החדשני והפנטסטי משנת 2002 כמובן.

paac1

ההצעה החינמית הזו עתידה להיות זמינה למשך חודש או חודשיים, עד אשר תוחלף בכותר חינמי אחר (בהנחה שהמיזם כולו לא יגיע לסיומו לפתע) – אך אנחנו בהחלט נמליץ לא להתמהמה, ולנצל את ההצעה הנחמדה הזו כבר עכשיו בכדי להרחיב את ספריית המשחקים הדיגיטלית שלכם. תהנו!

 


תגיות
Back to top button
Close
Close