המשחק המסקרן ReCore יגיע גם למחשבים האישיים

משחק העולם הפתוח החדש מהאיש שהביא לנו את Dead Rising ו-Lost Planet לא יהיה בלעדי ל-, אלא יגיע גם לחלונות 10

חדשות טובות לשחקני ה-PC: במיקרוסופט הודיעו כי ReCore, משחק הפעולה-הרפתקאות החדש שהוצג עבור קונסולת ה- בתערוכת בשנה שעברה (וצבר לא מעט התעניינות והתרגשות), יגיע גם למחשבים האישיים – אם כי רק לחלונות 10, בדומה למה ששמענו אודות משחק הקרבות Killer Instinct רק לאחרונה.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


לא הרבה ידוע על ReCore פרט לכך שהוא יתבסס על עולם פוסט אפוקליפטי חולי, עם אישה בתור הגיבורה המרכזית ומנגנון מעניין שיאפשר להשתמש ב'ליבות' בכדי להביא לחיים מסוגים שונים בתור העוזרים והמסייעים לשחקן.

rc

המשחק מפותח בידי החברות Armature ו-Comcept, כאשר השנייה מביניהן נוצרה בידי Keiji Infaune המפורסם, אשר היה זה שהפיק חלק גדול ממשחקי סדרת Mega-Man עבור קאפקום, ולאחר מכן גם יצר עבורה את הסדרות Onimusha, Dead Rising ו-Lost Planet, לפני שהחליט לעזוב ולפתוח סטודיו משלו.

עדיין לא ברור האם המשחק הזה יעשה שימוש בתקן ה- 12 החדש והיעיל, אך אנחנו בהחלט מקווים שזה יקרה, בהתחשב בכך שזו תהיה הדרך היחידה להצדיק מעשית את הגבלת הגישה למשחק לבעלי מערכת חלונות 10 (מערכות זו היא היחידה שתציע תמיכה ב- 12). נמשיך לעקוב ולעדכן.

רשימת המשחקים של מיקרוסופט שמיועדים להגיע גם אל המחשבים האישיים השנה - ביניהם, לא קשה לשים לב, לא מעט כאלו שיהיו בלעדיים לחלונות 10
רשימת המשחקים של שמיועדים להגיע גם אל המחשבים האישיים השנה – ביניהם, לא קשה לשים לב, לא מעט כאלו שיהיו בלעדיים לחלונות 10


avatar