המשחקים העדכניים המובילים של EA Games בהנחות גדולות, כעת בחנות ה-Origin

2 תגובות

חנות המשחקים המקוונת של המפיצה הגדולה מציעה מחירי מבצע קורצים על כותרים טריים כמו 16 ו- Battlefront

אחרי שהחליטו לפנק אותנו עם Need for Speed Most Wanted חינם אין כסף, ב-EA החליטו להרחיב את מצב הרוח הנדיב שלהם גם לכותרים עדכניים יותר – עם מספר ימי על משחקים בולטים מההיצע שלהם בשנתיים האחרונות.


את מיזם המבצעים מובילים כותר הכדורגל 16 ומשחק הפעולה Battlefront, אשר הושקו שניהם רק לפני כמה חודשים ומוצעים כבר עתה בחנות ה-Origin במחירים של 24 יורו ו-30 יורו בהתאמה. שימו לב כי שימוש בשירות עשוי לאפשר לכם לקבל מחיר טוב עוד יותר עבור הצמד הזה – בדולרים אמריקאים או במטבע בעל ערך חליפין זול עוד יותר.

ors1
ב-EA ממשיכים להרגיש נדיבים במיוחד

כותרים מעניינים נוספים שמוצעים בהנחות הם The Sims 4 המצליח שנמכר ב-24 יורו (גירסת הבסיס בלבד), משחק התפקידים Dragon Age Inquisition שמוצע ב-15 יורו בחבילתו הבסיסית או במחיר של 30 יורו בגירסת ה-Game of the Year שכוללת גם את כל תכני ה-DLC שנוצרו עבורו, וכמו כן Hardline זמין ב-10 יורו בלבד ומשחק הפעולה הארקיידי Plants Vs. Zombies: Garden Warfare נמכר ב-7.5 יורו.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


ors
משתמשים ב-VPN? תוכלו לקבל רמות מחיר משתלמות אפילו יותר מהמוזכר בכתבה

המתעניינים יוכלו לקבל גם את הכותרים Titanfall ו-FIFA 15 בעלות של 10 יורו כל אחד, וחבילה הכוללת את Hardline ואת 4 בעבור 18 יורו בלבד. שימו לב כי המבצעים יהיו זמינים עד ל-9 בפברואר, והכי חשוב – תהנו!