המון אינדי: מבצעי סוף השבוע של Steam • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

המון אינדי: מבצעי סוף השבוע של Steam

מבצעי גיימינג מגוונים מהרגיל מצפים לכם בימים הקרובים

רוצים לפנק את עצמכם או אחרים חובבי משחקים לרגל חג השבועות? אנחנו כאן בכדי לעזור לכם במשימה, עם ריכוז המבצעים המרכזיים שיש לפלטפורמת להציע. תהנו!

חבילת Borderlands: The Handsome Collection המהוללת שכוללת את Borderlands 2 ואת Borderlands: The Pre-Sequel בגרסאותיהם המלאכות עם כלל תכני ה-DLC המטורללים שנוצרו עבורם – זמינה במחיר מצחיק של 21.92 שקלים. הכנה מושלמת לקראת ההשקה המתקרבת של Borderlands 3 – ואפשר גם לקנות את Borderlands המקורי בגרסת Game of the Year הטריה במחיר 80.4 שקלים.

כל Borderlands במחיר זעיר

כותר התפקידים האגדי Divinity: Original Sin 2 בגרסתו המשודרגת, אשר מחזיק ב-94 אחוזי ביקורות חיוביות, נמכר בעבור 101.97 שקלים ושווה כל אחד ואחד מהם עם מאות שעות משחקיות שהוא כולל בתוכו. Divinity: Original Sin המקורי בגרסתו המשופרת נמכר גם הוא במחיר קורץ של 44.98 שקלים בלבד.

הצעה נהדרת שכוללת את Age of Empires 2 HD יחד עם כלל חבילות ההרחבה המושקעות שנוצרו עבורו, וכמו כן את Age of Empires 3 יחד עם זוג חבילות ההרחבה שלו, זמינה בעלות כוללת של 66.9 שקלים. אם תרצו את Age of Empires 3 בלבד תוכלו לרכוש אותו בגרסתו המלאה עם חבילות ההרחבה בעבור 37.5 שקלים.

משחק הניהול המצליח Planet Coaster נמכר בשליש ממחירו המלא עתה – 50.98 שקלים, עם הנחות קלות נוספות עבור המגוון הגדול של תוספות ה-DLC שהושקו עבורו.

Planet Coaster, היורש הרוחני לסדרת Rollercoaster Tycoon

משחק הפעולה Warhammer: Vermintide 2 שהושק בשנה שעברה זמין כעת במחיר מקוצץ מאוד של 44.38 שקלים.

משחק האימה-פעולה-הישרדות Dying Light שוב מוצע בהנחה – הפעם בעבור 67.48 שקלים לגרסה המשופרת הכוללת את חבילת ההרחבה The Following, או במחיר 117 שקלים לגרסה השלמה הכוללת את כל תכני ה-DLC שנוצרו במרוצת השנים.

כל יצירות האינדי המסוגננות של סטודיו Klei Entertainment הקנדי זמינות בהנחות גדולות: Shank ו-Shank 2 במחיר 9.23 שקלים האחד, Invisible Inc. במחיר 18.48 שקלים, Darkest Dungeon בעבור 27.88 שקלים, Crypt of the NecroDancer ב-11.19 שקלים וכמובן Don't Starve המפורסם במחיר 45.24 שקלים לחבילה המלאה הכוללת את ארבעת חבילות ההרחבה המרכזיות שלו.

Invisible Inc.

לקינוח, נזכיר לכם כי בחנות ה-Epic Store מחלקים חינם את משחק התפקידים וההרפתקאות Kingdom: New Lands – עד ליום חמישי ה-13 ביוני, שבו הוא יוחלף במשחק קטן וחביב אחר העונה לשם Enter the Gungeon. אל תפספסו!

תגיות
Back to top button
Close
Close