הלהיט המוזר של ה-PlayStation 4 מגיע גם למחשבים האישיים • HWzone
גיימינג

הלהיט המוזר של ה-PlayStation 4 מגיע גם למחשבים האישיים

כותר הפעולה-הישרדות החדש מבית הידאו קוג'ימה מקבל את תאריך ההשקה הרשמי שלו לשוק ה- – ב-2 ביוני, היישר אל חנות פלטפורמת ה-Steam

שמענו ברשת כמה וכמה נבואות על כך שהלהיטים הגדולים והבלעדיים של סוני עבור ה- 4 שלה נמצאים בדרכם לשבירת הבלעדיות ומעבר גם אל תחום הגיימינג הפורח במחשבים האישיים – ואולי שנת 2020 תהיה המועד בו זה יקרה ובגדול, עם Death Stranding המוזר והמעניין מבית היוצר של סדרת Metal Gear Solid האגדית שישמש בתור הסיפתח המבורך.

הבטחות לכך ש-Death Stranding יגיע גם לעולם ה-PC קיבלנו כבר בסמיכות למועד ההשקה המקורי בסוף השנה שעברה – אך כעת יש לנו את הפרטים המאומתים הרשמיים: המחשב יהיה זמין הן בחנות של והן בחנות ה- Store במקביל (ברכה למתנגדים נחרצות לבלעדיות מלאכותית זמנית לחנות אחת מתוך השתיים) החל מה-2 ביוני, עם שיפורים ועדכונים ייעודיים ותג מחיר צפוי של 60 יורו/60 דולר.

גרסת ה- אמורה להיות מתקדמת ומרשימה ויזואלית אפילו יותר מגרסת הקונסולה האיכותית מאוד בזכות עצמה – ותכלול גם בונוסים דיגיטליים חינמיים בהשראת Half-Life

דרישות חומרתיות רשמיות עבור הכותר טרם נחשפו, אך יש טריילר ראשון עבור הגרסה המעודכנת והבטחה לתמיכה במצב צילומי מסך (עבור האומנותיים שבינינו), במסכים אולטרה-רחבים בעלי רזולוציות לא רגילות ובקצבי רענון גבוהים הנפוצים בתחום כיום – וכמו כן אישור לכך שיהיה שימוש בהגנת הקבצים המתקדמת של חברת Denuvo שנועדה להקשות אל מאמצי הפריצה וההפצה הפיראטית במקביל להפצה הדיגיטלית החוקית. תחילה הופיעה בעמוד הכותר ב- הצהרה על הגבלת התקנה של הכותר למערכת אחת בלבד בכל רכישה ויצרה הדים שליליים ברשת, אך מאז נראה כי הצהרה זו נעלמה – כך שאנו מחזיקים אצבעות שהיה מדובר בטעות תמימה, כאשר הכותר יספק גמישות שפויה מעט יותר בהתקנה עבור מחשבים שונים (או ביצוע שינויים חומרתיים במערכת יחידה).

במידה וסימולטור ההליכה המשוכלל של קוג'ימה ואנשיו הוא לא ממש כוס התה שלכם – יתכן שתשמחו לשמוע על כך שהחנות המקוונת של הצרפתית הוסיפה עמוד מכירה ייעודי עבור גרסת PC של להיט 4 גדול אפילו יותר: Horizon: Zero Dawn המשובח של חברת Guerrilla Games. הופעה שכזו עשויה להוות שגיאה בלבד ולא כדאי להתייחס אליה בתור הוכחה חותכת, אך בשילוב עם מספר משמעותי של עדויות דומות מהחודשים האחרונים – בהחלט יש כאן סיבה לאופטימיות זהירה עבור האפשרות. נמשיך לעקוב ולעדכן אתכם!

גם Horizon: Zero Dawn יגיע אל לפני סוף 2020? אנחנו ממש לא נתנגד

עדכון: בזמן שהידאו קוג'ימה מספק לנו פרטים נוספים וסרטוני המחשה קצרים של היכולות המיוחדות ב-Death Stranding עבור עולם ה-PC, אלו שמתקשים להתאפק עד חודש יוני יוכלו לשעשע את עצמם לעת עתה באמצעות Walking Simulator החינמי שהושק דרך החנות של – כותר הומוריסטי שמגחיך את אחת מהפעילויות המרכזיות במשחק שבדרך: לסדר כמות גדולה במיוחד של חפצים במספר מוגזם באופן קומי של ארגזים על גבו של הגיבור.

חושבים שיש בכך משהו מקסים וממכר? אתם כנראה תחבבו מאוד את Death Stranding האמיתי כשזה יושק.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close