הישרדות, גנבים ומפלצות: מבצעי הגיימינג של Steam

משחקים חדשים נוחתים ומשחקים מוכרים זוכים לעדכונים – וכולם זמינים במחירים מעניינים מאוד בסוף השבוע הנוכחי בפלטפורמה הגדולה של וואלב

המשחקים שמציע האתר Humble Bundle בחבילותיו ושירותיו לא סיפקו אתכם? אל חשש, גם ל- יש הרבה מציאות בשבילכם, כמו בכל סוף שבוע שמגיע אלינו. מבלי להכביד בהקדמות מיותרות, הכירו את הדילים הבולטים עבור הימים הקרובים.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


משחק ההישרדות המצליח שעמוס בדינוזאורים, ARK: Survival Evolved, אשר קיבל זה עתה חבילת הרחבה חדשה בשל Extinction, נמכר ב-76 שקלים עבור חבילת הבסיס שלו – ועוד 110.47 שקלים עבור חבילת Season Pass עם כל תכני ה-DLC. אם אתם לא משוכנעים שהמוצר הזה מתאים לכם יש לכם גם הזדמנות להוריד אותו ולהתנסות ללא תשלום במהלך היממה הקרובה, לפני שמתחייבים.

ARK: Extinction

משחק ההישרדות The Long Dark, אשר נהנה מנתון יוקרתי של 91 אחוזי ביקורות חיוביות בהתבסס על יותר מ-37,000 משתמשים, נמכר במחיר זעיר של 27.73 שקלים חדשים.

משחק חדש בשם Thief Simulator מציע לכם לחוות את החיים בצד הלא נכון של החוק מבלי להסתבך או להסתכן, במחיר של 62.85 שקלים חדשים.

Thief Simulator

משחק ההישרדות הממכר והמהולל Don't Starve, שזכה גם הוא לחבילת DLC חדשה, זמין במחיר של 48.97 שקלים עבור אוסף מלא שכולל את כלל התכנים שנוצרו עבורו מאז ההשקה המקורית בשנת 2013. לא בטוחים שזה יתאים לכם? ניתן לרכוש רק את משחק הבסיס במחיר זעיר של 9.23 שקלים, בתור שלב ראשון.

משחק הפעולה הטקטי Squad (שנמצא בתוכנית ה-Early Access ועדיין אינו גמור) מוצע בחצי ממחירו המלא, 74.97 שקלים – וגם בו ניתן להתנסות חינם לגמרי במהלך היומיים הקרובים.

Squad

משחק ההישרדות-תפקידים בתורות Darkest Dungeon נמכר בתג מחיר של 27.88 שקלים חדשים – או במחיר 77.07 שקלים ל-Ancestral Edition שכוללת את שלושת חבילות ה-DLC האיכותיות שנוצרו עבורו.

משחק התפקידים האיזומטרי והמרענן Tyranny זמין במחיר נמוך במיוחד של 55.47 שקלים חדשים – ומחיר של 89.98 שקלים ל-Gold Edition שמוסיפה לו זוג חבילות הרחבה ועוד מספר בונוסים חביבים.

Tyranny

משחק הבנייה והניהול Prison Architect שמאפשר לכם לעשות בדיוק את מה ששמו מסגיר יכול להיות שלכם בתמורה ל-27.73 שקלים חדשים.

משחק התפקידים וה-Roguelike המדליק והמצחיק Crypt of the NecroDancer, אשר נהנה גם הוא מנתון מופלא של 96 אחוזי ביקורות חיוביות של השחקנים בפלטפורמה, נמכר ב-11.19 שקלים חדשים בלבד.

Crypt of the NecroDancer

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים המלא