היורש ל-Command and Conquer Generals הושק ומספק את הסחורה

12 תגובות

משחק האסטרטגיה בזמן אמת Act of Aggression זמין לרכישה, ומספק לשחקנים מנת נוסטלגיה הגונה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


זוכרים את Act of Aggression, משחק האסטרטגיה בזמן אמת החדש מבית Eugen System הצרפתית שהרשים רבים מכם כשסיפרנו עליו לפני מספר חודשים? ובכן, עתה הוא הושק וזמין לרכישה במסגרת פלטפורמת ה- – ולפי הדיווחים והרשמים מצליח לספק יורש רוחני סביר בהחלט עבור סדרת Command & Conquer האגדית בפרט, ועבור Command & Conquer Generals בפרט.


המשחק, שבדומה ל-Generals האהוב משנת 2003 מספר סיפור על העתיד הלא רחוק שבו העולם נמצא על ספה של מלחמה כוללת חדשה, מאפשר לשחקנים לבחור באחד משלושה כוחות לוחמים בעלי מאפיינים שונים מהותית – ארצות הברית על כל כוחו הבלתי נדלה, גוף העונה לשם Chimera ונוצר בסוד על ידי מספר מדינות מערביות במטרה לפעול היכן שהדיפלומטיה הרשמית אינה מספיקה, וארגון גרילה היי-טקי בשם Cartel שניצל משבר כלכלי בינלאומי בכדי להשתלט על מספר מדינות עולם שלישי.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה, ל-Act of Aggression ציון ממוצע של 78 מתוך 100 אצל המבקרים ברחבי הרשת, בהתבסס על 8 ביקורות שאסף האתר המתמחה בעניין Metacritic. בנוסף, 426 שחקנים בפלטפורמת ה- העניקו לו 72 אחוזים של ציונים וביקורות חיוביות.

מרגיש לכם מוכר?
מרגיש לכם מוכר?

מדובר בציונים סבירים אך לא מדהימים, ונראה כי לצד שבחים לסגנון ה'קלאסי' והנוסטלגי של אסטרטגיה שמציע הכותר, הריצה החלקה שלו גם על בסיס חומרה בינונית והאיזון הטוב בין שלושת הכוחות שבו שהופך משחקים מקוונים למעניינים ומאתגרים – ישנה ביקורת בלתי מבוטלת על מצב המשחק לשחקן יחיד שלוקה בחסר ולא מעניין במיוחד, ותחושה כללית כי המשחק לא מביא עימו שינויים או התפתחויות משמעותיות כלשהן לעומת כל מה שכבר ראינו בתחום בתחילת המילניום.

למרות הכל, אנחנו בהחלט מקווים שהמשחק יצליח למצוא את הנישה שלו ויזכה להצלחה מסחרית מספיקה על מנת לאפשר לו להמשיך ולהתפתח עם חבילות הרחבה (איכותיות, בבקשה) או פרקי המשך – עולם הגיימינג צמא למשחק אסטרטגיה טוב שאינו משתייך אל ז'אנר הפנטזיה או ז'אנר ה-MOBA, ו-Act of Aggression נראה כמו המועמד המתאים ביותר למשימה הזו נכון לעכשיו.

הכותר הזה אולי לא מדהים כמו World in Conflict, אבל עולם משחקי ה-PC זקוק לו ולדומים לו
הכותר הזה אולי לא מדהים כמו World in Conflict, אבל עולם משחקי ה- זקוק לו ולדומים לו

Act of Aggression זמין לרכישה עתה בחנות הרשמית של Steam במחיר של 38.25 דולר המהווה הנחה של 15 אחוזים מן המחיר המלא שלו, או במחיר זול מעט יותר של 34.65 דולר בחנות ה-Green Man , המהווה 23 אחוזי הנחה מן המחיר המלא, עם שימוש בקוד הקופון 'SAVE23-WITHGM-GSEP15' במעמד הרכישה.
שווה? נשמח לשמוע אתכם בתגובות.

קישורים נוספים