הטירוף חוזר: Saints Row IV הוכרז

התגעגעתם לקדושים הלא כל כך קדושים? ובכן, זהו יום המזל שלכם. כפי שהיה אפשר לנחש מן הרמיזות, Volition ו-Koch Media (הבעלים החדשים של Volition) הכריזו על Saints Row 4, שיהיה גדול יותר, כיף יותר וכמעט בטוח שמגוחך הרבה יותר

למרות שלא כל החברות שהיו בבעלות THQ נמכרו וזכו לביטחון כלכלי מחודש (תנחומינו ל-Vigil Games, שנאלצו לסגור את שעריהם), Volition Inc הייתה אחת מהחברות שנחטפו כמעט ישר. החברה שקנתה את המפתחת היא Koch Media, תאגיד מדיה המבוסס באירופה. כרגע, Volition נמצאת תחת כנפיה של מפיצת המשחקים שלה – Deep Silver שמה. אם השמות האלו נשמעים לכם מוכרים, זה בטח כי Koch ו-Deep Silver הפיצו את סדרת Dead Island, מספר משחקי Warhammer, עזרו בפיתוח והפצת Anno 1701, אחראים לסדרת X3 ואף השיקו משחק בסדרת S.T.A.L.K.E.R.

אם כן, מסתבר ש-SR 4 הוא גלגול של חבילת הרחבה Standalone (שלא דורשת את המשחק המלא כדי לפעול) שתוכננה ל-SR 3, ונקראה Enter the Dominatrix. החבילה עסקה במצביא Zinyak, השולט בצבא חייזרי ומתכנן לפלוש לכדור הארץ, ומשום מה החליט לתפוס את המנהיג של כנופיית ה-3rd Street Saints וכלוא אותו בעולם ווירטואלי המדמה את Steelport.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


ב-SR4 לעומת זאת, ה-Saints נבחרו להיות מנהיגי העולם החופשי (דהיינו ארה"ב) וזוכים כולם לתענוג של הסימולציה ההזויה שהכינו להם החייזרים. תוסיפו לכל זה כוחות על, את חוש ההומור ה.. אקזוטי במיוחד של Volition, וקיבלתם משך המשך ראוי ללא ספק.

חובה לציין שהמשחק אינו חבילת הרחבה שזכתה לטיפול אוהב יותר, אלא משחק מלא בפני עצמו. השמועות אומרות שבעקבות הפוטנציאל שראו המנהלים ב-THQ, הוחלט להפוך את חבילת ההרחבה למשחק מלא.

בכל מקרה, נראה שהמשחק יופיע כבר בתערוכת המשחקים PAX East, אשר מתרחשת כל שנה בבוסטון, מסצ'וסטס. ניתן להבין זאת בעקבות הודעת Deep Silver בחודש שעבר: "אנחנו מתכננים משהו ענקי ל-PAX East". עם ההכרזה של Saints Row 4, סביר להניח שהמרצע יצא מן השק.

נראה של-Volition מצפה עתיד מזהיר עם Koch Media ו-Deep Silver. מעניין לראות מה טומן העתיד בחובו. נגלה בקרוב – Saints Row IV יוצא ב-20 באוגוסט השנה.

מה איתכם? מוכנים לעוד פרק של כפיל ה- הזה שירד מהפסים? שתפו אותנו בתגובות!