החידוש של Worms World Party מעצבן את הגיימרים • HWzone
גיימינג

החידוש של Worms World Party מעצבן את הגיימרים

האם חידוש ומודרניזציה ברמה בינונים מינוס עדיפים על לא-כלום? זו בדיוק השאלה שעולה סביבה השקתה של גירסת Remastered מחודשת למשחק Worms World Party, כותר הדו מימד האחרון (לפני הקאמבק המודרני) בסדרה האהובה אודות התולעים שעוסקות בחיסול האחת של השנייה בעזרת מגוון כלי מקוריים.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


גירסת ה-Remastered נועדה להביא את הכותר האהוב של שנת 2001 למערכות מודרניות, ללא צורך במעקפים ופתרונות ידניים מסובכים להפעלה, אך הצליח לעצבן רבים מהגיימרים בשל הבטחות מוקדמות שפשוט לא עומדות במבחן התוצאה. ההבטחה למשחקיות ב-FullHD ובקצב 60 פריימים בשנייה התממשה רק בחלקה, כאשר המשחק פועל למעשה ב-30 פריימים בשנייה ב-FullHD, ואילו התפריטים נותרו ברזולוציה עתיקה של 640×480 פיקסלים, בדיוק כפי שהיו לפני עשור וחצי.

תוסיפו לכך מצבי משחק מקוון שלא ממש עובדים, היעדר יכולת למשחק מקוון מקומי ואי יכולת לשנות את כפתורי השליטה – ולא ממש קשה להבין מדוע ברשת ניתן למצוא לא מעט שחקנים שקוטלים את החידוש, שעלותו 15 דולר (או 13.5 דולר כעת בהנחת השקה), וטוענים כי מדובר בעוד נסיון להרוויח כספים במאמץ אפסי, על חשבון תחושות הנוסטלגיה של חובבי הסדרה. לא יפה ולא מכובד.

קישורים נוספים:


תגיות
Back to top button
Close
Close