הזדרזו וקבלו משחק חינם בחנות המקוונת של GOG • HWzone
גיימינגצרכנות

הזדרזו וקבלו משחק חינם בחנות המקוונת של GOG

שעות אחרונות למבצעי החורף הגדולים בחנות המקוונת אשר מציעה את כל משחקיה ללא הגנות קבצים, והזמנות אחרונה לקבל את הכותר הוותיק והנהדר Giants: Citizen Kabuto ללא תשלום וללא התחייבות

חנות המשחקים המקוונת GOG נכנסה ליממה האחרונה של מבצעי החורף הגרנדיוזיים שלה לשנת 2015, שבמסגרתה חוזרים כל המבצעים השונים שהתחלפו במהלך השבועיים האחרונים, ויש גם בונוס – משחק הפעולה מגוף שלישי ההומוריסטי בעולם פתוח, Giants: Citizen Kabuto, חינם לחלוטין לכל המשתמשים הרשומים באתר.

gogws

על חלק מן המבצעים העסיסיים סיפרנו לכם כבר לפני כשבוע, והם כולם זמינים שוב, כאמור, עד לשעות אחר הצהריים מחר (ראשון). בנוסף, להלן עוד כמה דילים שצליחו לתפוס את תשומת הלב שלנו מתוך הרשימה המרשימה שכוללת מאוד הנחות שונות:

  • משחק הפעולה הטקטי Satellite Reign, המשך רוחני לכותרי Syndicate החדשניים מתחילת שנות התשעים, זמין בעבור 18 דולר.
  • משחק ה-Action-RPG החביב Victor Vran, מבית המפתחת שהביאה לנו את סדרת Tropico, נמכר ב-10 דולר בלבד.
  • משחק התפקידים הקלאסיים והאיכותיים Pillars of Eternity ו-Divinity: Original Sin (בגירסת ה-Enhanced Edition המחודשת שלו) מוצעים עם תגי מחיר של 22.5 דולר ו-26.7 דולר בהתאמה.
  • סימולטור החלל הטרי והנגיש גם לשחקנים פחות מנוסים בז'אנר, Rebel , מבית היוצרים של ו-Torchlight, נמכר ב-13.4 דולר.
  • משחק האסטרטגיה בזמן אמת הנהדר World In Conflict, בגירסת ה-Complete Edition שלו שכולל גם את חבילת ההרחבה שנוצרה עבורו, מוצע במחיר מצחיק של 2.5 דולר בלבד.
  • משחק הרטרו-פלטפורמה המהולל Shovel Knight נמכר ב-10 דולר.
  • משחקי הפעולה הפוסט-אפוקליפטיים Metro 2033 ו-Metro: Last Light, בגירסאות ה-Redux המשודרגות, מוצעים במחיר זול בהחלט של 5 דולר כל אחד.
  • משחק התפקידים בתורות Blackguards 2, שהוא סוג של Heroes of Might and Magic לעידן החדש, מוצע בהנחה גדולה שמביאה את מחירו ל-7 דולר בלבד.
משחק וותיק בהחלט - אך עדיין מצחיק למדי ועם יסודות טובים מאוד במשחקיות שחלק מהם אנחנו רואים מיושמים גם היום. בהצעה ללא כסף - ממש לא כדאי לוותר
משחק וותיק בהחלט – אך עדיין מצחיק למדי ועם יסודות טובים מאוד במשחקיות שחלק מהם אנחנו רואים מיושמים גם היום. בהצעה ללא כסף – ממש לא כדאי לוותר

בכדי לקבל את Giants חינם, כל שנדרש הוא להיכנס למשתמש שלכם בפלטפורמה (או להירשם אליה, במידה וטרם עשיתם זאת), לגלול את העמוד הראשי מטה עד שתגיעו לשורה הנוגעת למשחק – ולחיצה עליה תאפשר לכם להוריד אותו בפשטות ובקלות. תהנו!

gogws1

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close