ההצעה של Square Enix: חמישה משחקים בהפתעה במחיר של 10 דולר • HWzone
גיימינג

ההצעה של Square Enix: חמישה משחקים בהפתעה במחיר של 10 דולר

מפיצת המשחקים נכנסת למצב רוח חגיגי ומשיקה חבילת מסתורין נוספת שכוללת חמישה כותרים בשווי כולל של מעל ל-80 דולר, שנמכרים במחיר של 10 דולר בלבד

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אם יש לכם כמה עשרות שקלים וחיבה להפתעות – אתם מוזמנים לנסות את מזלכם במסגרת חבילת משחקים "אלמוניים" חדשה של Square Enix היפנית לרגל חג הפסחא, שמהווה המשך של מסורת אותה היא התחילה אי שם בשנת 2013.

כמו בסיבובים הקודמים, גם הפעם הקונספט הוא פשוט למדי – אתם מוזמנים לשלם סכום של 10 דולר (או 6.5 יורו) בחנות המקוונת של המפיצה, ובתום תקופת הזמינות, ביום שני ה-21 במרץ, תקבלו קודים של פלטפורמת ה- לחמישה משחקים שאת זהותם אתם לא יודעים, כאשר ההבטחה היא לשווי שוק מלא של מעל ל-80 דולר למוצרים אלו. דיל מעניין – במיוחד אם ספריית המשחקים שלכם עדיין לא כוללת חלק ניכר מיצירותיה של החברה.

squaq
הימור משתלם?

חבילת המסתורין הקודמת של Square Enix כללה את המשחקים Final Fantasy 13, Final Fantasy 14, הפרק הראשון של סדרת Life is Strange, המשחק Thief המאותחל משנת 2014 ו-Lara Croft and the Temple of Osiris, כך שנראה כי יש סיכוי לקבל מספר כותרים עדכניים במסגרת המיזם – אולי הפעם זה יהיה הפרק הראשון הטרי של Hitman החדש, מי יודע.

יהיה חלק מהחבילה? בקרוב נגלה
יהיה חלק מהחבילה? בקרוב נגלה

את החבילה ניתן יהיה לרכוש עד ליום ראשון, ה-20 במרץ – אז אם אתם מעוניינים, אל תשכחו לעשות את הצעד, לפני שיהיה מאוחר מדי. בהצלחה!


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close