ההצעה הגדולה הבאה: מיטב משחקי האסטרטגיה מבית Sega במחיר זעיר • HWzone
גיימינג

ההצעה הגדולה הבאה: מיטב משחקי האסטרטגיה מבית Sega במחיר זעיר

החבילה החדשה של מיזם ה- מאפשרת לכם לקבל את המיטב של סדרות המשחקים Company of Heroes, Total War ו-Dawn of War במחיר של 12 דולרים או פחות

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


שבוע חדש בפתח – ואיתו עוד חבילת משחקים נהדרת ומשתלמת מאוד מבית מיזם ה- הפופולרי, שממשיך להפתיע אותנו.

כעת, החבילה מתרכזת במיטב משחקי האסטרטגיה אשר נמצאים בבעלותה של חברת סגה (Sega) היפנית, אשר הפכה לכוח עולה ומשמעותי מאוד בסצינה הזאת כשרכשה את המפתחת האמריקאית Relic. מי שיבחרו לשלם דולר אחד בודד או יותר, יזכו לקבל חבילה נהדרת עם המשחק Company of Heroes ושתי חבילות ההרחבה שלו, המשחק Warhammer 40,000: Dawn of War ושלושת חבילות ההרחבה שלו, המשחק Medievil 2: Total War וחבילת ההרחבה שלו, המשחק Rome: Total War וחבילת ההרחבה שלו וגם חבילה שכוללת ארבעה משחקי אסטרטגיה קלאסיים של החברה מימי המגה-דרייב העליזים.

segab

כפי שניתן לראות, מדובר בהצעה מעולה לכל מי שמתעניין במשחקי אסטרטגיה וטקטיקה, או מעוניין להתנסות בתחום בפעם הראשונה – ושווה בהחלט לשקול אותה אפילו אם כבר יש בבעלותכם חלק מהכותרים המדוברים, בשל המחיר הזעיר הנדרש.

מי שיחליטו להשקיע סכום שגבוה מהתשלום הממוצע לחבילה (6.75 דולר נכון לעכשיו) יקבלו גישה לערימת כותרים עדכניים יותר: משחק ה-RPG היפני הייחודי Valkyria Chronicles, המשחק Eastside Hockey Manager שיהפוך אתכם למאמן של קבוצת הוקי משלכם, המשחק Warhammer 40,000: Dawn of War 2 עם שתי חבילות ההרחבה שלו וכל תכני ה-DLC הרבים שנוצרו עבורו מאז ומעולם, וגם המשחק Total War: Shogun 2 עם חבילת ההרחבה שלו וכל תכני ה-DLC עבורו. יש גם קוד קופון להנחה של 66 אחוזים ברכישת המשחק Football Manager 2016, העדכני ביותר בסדרה האלמותית שמאפשרת לחובבי כדורגל להפוך למאמנים דגולים.

Warhammer 40,000: Dawn of War 2
Warhammer 40,000: Dawn of War 2

לקינוח, מי שיחליטו לשלם 12 דולר (כ-46 ש"ח) או יותר – יקבלו גם את Total War: Atilla, העדכני ביותר בסדרת Total War, ואת Company of Heroes 2, גם הוא בחבילה יחד כל תכני ההרחבה שלו.

כל המשחקים הללו יהיו זמינים לרכישה למשך עשרת הימים הקרובים – עד ליום שלישי בשבוע הבא. אז למה אתם מחכים?


תגיות
Back to top button
Close
Close