הדרישות החומרתיות עבור Far Cry Primal נחשפות • HWzone
גיימינג

הדרישות החומרתיות עבור Far Cry Primal נחשפות

רוצים לרקוד עם זאבים ולשפד את האויבים? תופתעו לגלות שניתן יהיה לעשות זאת גם עם מחשב בן ארבע או חמש

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


ב-1 במרץ מגיע אלינו הפרק החדש והמפתיע בסדרת הפעולה Far Cry, שיקח אותנו אל עולם פרה-היסטורי ושנחשף לראשונה רק לפני כחודש. הנה דרישות המערכת הבסיסיות והמומלצות עבורו, כפי שהוצגו בידי יוביסופט.

הדרישות המינימליות הן צנועות עד מאוד ביחס למה שהתרגלנו לראות מכותרים עדכניים, ומורכבות ממערכת הפעלה 64 ביט מסוג חלונות 7, חלונות 8.1 או חלונות 10, מעבד Core i3-550 כפול ליבה של אינטל או Phenom II X4 955 מרובע ליבות של , זכרון RAM של 4GB, נפח אחסון פנוי של כ-20GB וכרטיס מסך מדגם GeForce GTX 460 או HD Graphics 5770. במילים אחרות – גם מערכות ביניים שנבנו אי שם בשנת 2010 אמורות להתמודד עם המשחק הזה, וזה בהחלט שינוי מרענן ומשהו שמרמז על המרה איכותית מהקונסולות אל ה-.

fcp2

דרישות המערכת המומלצות, בניגוד מובהק, הן בלתי מבוטלות כלל: מעבד Core i7-2600K מרובע ליבות של אינטל או מעבד FX-8350 מתומן של , זכרון RAM של 8GB לפחות וגם כרטיס מסך מדגם GeForce GTX 780 או R9 280X. הדרישות גבוהות, אך כל עוד המשחק אמור לכאורה לפעולה גם על מערכות וותיקות וזולות הרבה יותר – אין לנו התנגדות ממשית לכך, אלא להיפך.

fcp

בנוסף לדרישות, ביוביסופט העלו סרטון משחקיות חדש בן קרוב לשעתיים (!) לערוץ ה- הרשמי שלהם, אשר גם מוכיח כי הם בטוחים במוצר העתידי שלהם ואינם חוששים לחשוף אותו באופן נרחב, וגם יסייע לכל אלו שעדיין לא משוכנעים שהפרק החדש שווה את ההשקעה להגיע להחלטה הסופית שלהם. אנחנו התרשמנו לטובה, ואתם?


תגיות
Back to top button
Close
Close