הדרישות החומרתיות עבור Far Cry Primal נחשפות

2 תגובות

רוצים לרקוד עם זאבים ולשפד את האויבים? תופתעו לגלות שניתן יהיה לעשות זאת גם עם מחשב בן ארבע או חמש

ב-1 במרץ מגיע אלינו הפרק החדש והמפתיע בסדרת הפעולה Far Cry, שיקח אותנו אל עולם פרה-היסטורי ושנחשף לראשונה רק לפני כחודש. הנה דרישות המערכת הבסיסיות והמומלצות עבורו, כפי שהוצגו בידי יוביסופט.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הדרישות המינימליות הן צנועות עד מאוד ביחס למה שהתרגלנו לראות מכותרים עדכניים, ומורכבות ממערכת הפעלה 64 ביט מסוג חלונות 7, חלונות 8.1 או חלונות 10, מעבד Core i3-550 כפול ליבה של אינטל או Phenom II X4 955 מרובע ליבות של , זכרון RAM של 4GB, נפח אחסון פנוי של כ-20GB וכרטיס מסך מדגם GeForce GTX 460 או HD Graphics 5770. במילים אחרות – גם מערכות ביניים שנבנו אי שם בשנת 2010 אמורות להתמודד עם המשחק הזה, וזה בהחלט שינוי מרענן ומשהו שמרמז על המרה איכותית מהקונסולות אל ה-.

fcp2

דרישות המערכת המומלצות, בניגוד מובהק, הן בלתי מבוטלות כלל: מעבד Core i7-2600K מרובע ליבות של אינטל או מעבד FX-8350 מתומן של , זכרון RAM של 8GB לפחות וגם כרטיס מסך מדגם GeForce GTX 780 או R9 280X. הדרישות גבוהות, אך כל עוד המשחק אמור לכאורה לפעולה גם על מערכות וותיקות וזולות הרבה יותר – אין לנו התנגדות ממשית לכך, אלא להיפך.

fcp

בנוסף לדרישות, ביוביסופט העלו סרטון משחקיות חדש בן קרוב לשעתיים (!) לערוץ ה- הרשמי שלהם, אשר גם מוכיח כי הם בטוחים במוצר העתידי שלהם ואינם חוששים לחשוף אותו באופן נרחב, וגם יסייע לכל אלו שעדיין לא משוכנעים שהפרק החדש שווה את ההשקעה להגיע להחלטה הסופית שלהם. אנחנו התרשמנו לטובה, ואתם?avatar
TechEn
TechEn

זה לא קשור למחשב חזק / חלש.. איכות משחק טובה או רעה..
זה תלוי בראשית הדברים במנוע המשחק!
כך שאם המנוע מספיק איכותי, ויודע להיות יעיל – בתנאי שכמובן מפתחיו עשו אותו כך,
הוא יעבוד באופן יעיל יותר, כמובן בתנאים מאוד נוחים, גם במחשבים הרבה יותר חלשים..
לדוגמא, אם תקחו משחק קרייסיס, המנוע הגרפי שלו כל כך גרוע (ללא כל קשר לאיכות התמונה הסופית)
הוא יזדקק למחשב מפלצתי, בשביל להריץ את הדברים, ולרוב גם ידוע שכמות הפריימים תהיה קטנה בכל מקרה.
|וזאת דוגמא – למנוע משחק גרפי, גרוע – בגלל דרך עיבוד התמונה.

B.N.P
B.N.P

למה שיפתיע מישהו (לפי הכותרת)??
יש סיבה שזה ידרוש מערכות יותר חזקות ממה שדרש far cry 4, או אפילו far cry 3 (מאחר ונראה שזה אותו המנוע עם אותם אלמנטים בדיוק)?
כלומר, לא נראה כאן שיפור גראפי בכלל. לא שזה לא יפה, זה פשוט נראה באותה ברמה בגראפית של 3, BD ו-4. מתאר לעצמי שישנם שיפורים (כפי שכנראה ישנם שיפורים בין הקודמים) אבל עושה הרושם שהם מינורים עד לא קיימים.