הגירסה המחודשת של Modern Warfare זמינה כמוצר נפרד - והגיימרים שוחטים אותה • HWzone
גיימינג

הגירסה המחודשת של Modern Warfare זמינה כמוצר נפרד – והגיימרים שוחטים אותה

אתם כבר לא זקוקים לרכוש את Infinite Warfare בכדי לקבל את Modern Warfare Remastered, אך לפי הדעה הרווחת גם שנה לא הספיקה על מנת לפתור את הבעיות שלו

כמובטח, המשחק Modern Warfare Remastered הושק בתור מוצר נפרד עבור שוק המחשבים האישיים עם תג מחיר מומלץ בלתי מבוטל של 40 דולר, וכצפוי – רוב השחקנים לא מוותרים על ההזדמנות לתקוף את המפיצה אקטיוויז׳ן על עצם קיומו של המוצר הזה.

ההשקה הלא-כל-כך חגיגית עבור המשחק בפלטפורמת ה- הביאה לכך של אלו שכבר שיחקו בו בעבר קיבלו הזדמנות ראשונה לבקר אותו באופן אישי, ולא במסגרת עמוד המוצר של המשחק Infinite Warfare (שהיה חלק בלתי נפרד ממנו עד עכשיו), מה שהביא להצטברות של מאות ביקורות חדשות בעמוד המוצר טרי – רובן שליליות ביותר.

השחקנים התלוננו על כך שהמשחק אינו מלוטש מספיק וכולל מגוון בעיות ובעיות טכניות, למרות שהושק כבר לפני כשנה ומבוסס על כותר מוכר ומוצלח בהחלט מהעבר, על כך שמצבי המשחק המקוונים עמוסים בהאקים ורמאויות שאינן מאפשרות לשחקנים שומרי חוק לקבל חווייה סבירה, על כך שחבילת מפות שהוצעה במקור חינם מוצעת עתה בתור מוצר DLC בתוספת תשלום – וגם על כך שזה פשוט בלתי סביר וחצוף לדרוש שני שליש ממחירו של משחק מלא חדש בעבור חידוש של כותר בן עשר (שנה אחרי שהיה זמין לראשונה).

התמחור, ה-DLC, הבשלות הטכנית – אין משהו אחד שהשחקנים מחבבים בהקשר ל-Modern Warfare Remastered, כך נראה

35 אחוזים של ביקורות חיוביות בלבד, בהתבסס על 379 כאלו, בהחלט לא נשמע לנו כמו מה שהמפתחים והמפיצה קיוו לראות, ויהיה מעניין לראות כיצד החזית הנוספת הזו שנפתחה לה מול החובבים של כותרי הפעולה תשפיע על קבלת הפנים עבור Call of Duty:WWII המסקרן שיגיע בעוד מספר חודשים. האם גם במקרה הזה תהיה אכזבה משמעותית עבור אלו שמעדיפים את ה- על פני הקונסולות שבסלון? מוזמנים לנסות ולהעריך יחד איתנו.

האם יגיע היום בו אנשי ה- יפסיקו להרגיש שאקטיוויז'ן והמפתחות תחתיה מזניחות אותם?

תגיות

3 תגובות

  1. בזבוז כסף לקנות את המשחק הזה במחיר מלא אחרי שכבר סיימתי את המקורי ואני יודע אותו בע"פ. אם הוא יהיה בספריית ההחלפה אז אני אקח, (אולי).

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close