תנו צ׳אנס ל-Call of Duty: Modern Warfare Remastered • HWzone
גיימינג

תנו צ׳אנס ל-Call of Duty: Modern Warfare Remastered

התבטאות מפי אחד מהמפתחים מעניקה תקווה קטנה לכל מי שמעוניינים בכותר הפעולה האלמותי, אבל לא ב- החדש שמגיע איתו

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אחת הבשורות המשמעותיות ביותר שיצאו מההכרזה על הגירסה השנתית התורנית של סדרת הוותיקה לא הייתה המעבר שלה מכדור הארץ ואל החלל וכוכבי לכת אחרים – אלא דווקא החזרה אל Call of Duty: Modern Warfare האהוב שהפך את המותג למה שהוא עם גירסה מחודשת ומלוטשת, עשור אחרי ההשקה המקורית.

שחקנים רבים התלהבו מהרעיון לחזור אל היצירה המרשימה של חברת Infinity Ward (לפני שזו איבדה את שמותיה הגדולים לטובת Respawn Studios), בין אם במערכות המחשב המודרניות שלהם ובין אם בקונסולות הדור החדש, אך במפיצה אקטיוויז'ן (Activision) מיהרו להכריז כי Modern Warfare Remastered יהיה זמין אך ורק כחלק מהחבילה המלאה של הכותר החדש Infinite Warfare, ולא בשום צורה אחרת – מה שבהחלט צינן את ההתלהבות של רבים אשר לא ממש מתעניינים בפרק החדש, ולא ממש מעוניינים להשקיע 60 או 70 דולר רק בשביל אותה מנת נוסטלגיה מתוקה.

grem3 grem2

החלק הטוב ביותר של החדש יושק גם בנפרד ובמחיר מעט יותר שפוי?

הטקטיקה המסחרית הזו הביאה להרבה תגובות ויחס שלילי עבור אקטיוויז'ן בכלל ו-Infinite Warfare בפרט, אך אולי יש בעצם סיכוי לכך ש-Modern Warfare המעודכן יושק גם בגירסה עצמאית, למרות הכל? ראיון שערך האתר gamereactor.eu עם מפתח מסטודיו Raven Software האמריקאי, אשר הופקד על מלאכת העדכון לקלאסיקת הפעולה, הניב התבטאות לפיה "כל מי שרכש את Modern Warfare Remastered או קיבל אותו במסגרת Infinite Warfare יהיה זכאי לגישה ל-16 מפות מקוונות עבורו ללא עלות נוספת".

הפרק החדש של Call of Duty כולל גירסה דיגיטלית של "ג'ון סנואו" זועם ומאיים - אבל חלק גדול מהשחקנים בכל זאת מעדיפים את הרטרו על פני החדש
הפרק החדש של כולל גירסה דיגיטלית של "ג'ון סנואו" זועם ומאיים – אבל חלק גדול מהשחקנים בכל זאת מעדיפים את הרטרו על פני החדש

האם מדובר כאן בהודאה בטעות בכך שכן תהיה גירסה ייעודית עבור החידוש, או שאולי זו סתם שגיאת התבטאות תמימה? אנחנו נחזיק אצבעות לאופציה הראשונה, כאשר לא מן הנמנע כי באקטיוויז'ן ימתינו מספר חודשים עד לדעיכת המכירות העיקריות של Infinite Warfare ומיצוי הפוטנציאל העסקי שלו – ואז יחשפו גם גירסה נפרדת של Modern Warfare Remastered, לטובת כל אותם צרכנים שלא נכנעו ללחץ וטרם רכשו אותו. נמשיך לעקוב ולעדכן אתכם.


תגיות
Back to top button
Close
Close