האם Destiny סוף סוף בדרכו למחשבים האישיים? • HWzone
גיימינג

האם Destiny סוף סוף בדרכו למחשבים האישיים?

האם הכותר החדש והפופולרי של יוצרת נמצא סוף סוף בדרכו ל-PC? אם להתבסס על התיאור של משרה חדשה שנפתחה במפתחת Bungie, נראה שכן.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מעוניינים במשרה?
מעוניינים במשרה?

Destiny הוא משחק פעולה המוני שהושק לקונסולות הדור הקודם וקונסולות הדור הנוכחי של וסוני לפני קרוב לשנה. בעוד שרוב המבקרים לא נפלו מהרגליים ממה שהם ראו והעניקו לכותר ציון ממוצע פושר של 75 מתוך 100, השחקנים עצמם הצביעו ברגליים ורכשו מיליונים (או עשרות מיליונים) של עותקים שסייעו להפוך את המשחק לרווחי בתוך כחצי שנה, למרות תקציב עתק משוער של כחצי מיליארד דולר (!).

כיאה למשחק שרואה עצמו בתור משחק המוני, Destiny ממשיך להנות מעדכונים וחבילות תוכן מוספות חינמיות ותכופות, אשר מסייעות לו לשמור על קהילה ענפה גם היום. האם בקרוב יוכלו גם הגיימרים של עולם ה- להצטרף לחגיגה הזאת? נקווה שכן, כי בהחלט הגיע הזמן לכך.

dstpc1

קישורים נוספים


תגיות

2 תגובות

  1. חבילות תוכן מוסף חינמיות? חה. אמנם לא משלמים מנוע, אבל אם רוצים להנות מכל התוכן ששוחרר מדובר בהוצאה של 110 דולר. כל חבילה עולה כ15 עד 40 דולר. דסטני זה חתיכת מסחטת כסף ועדות לכמה טיפשים נהיו גיימרים שמוכנים לשלם על dlc למיניהם מחירים פסיכים. אנשים שוכחים שפעם לכל אלו קראו bonus pack וזה היה מגיע בחינם וחבילת הרחבה ב20 דולר היתה שוות ערך לחצי משחק ולא עוד 4 מפות.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close