עכשיו ב-Humble Bundle: עשרה משחקים איכותיים במחיר זעום

חבילת חדשה מציעה מגוון כותרי אינדי מעניינים במחירי של שקלים בודדים לכל אחד

מפיצת האינדי האמריקאית tinyBuild פצחה בשיתוף פעולה עם מיזם ה-Humble Bundle שאותו אנחנו מחבבים כל כך – וזה אומר שכולנו מרוויחים הזדמנות ליהנות מכותרים חביבים ואהודים במחיר רצפה, אפילו יותר מהדרך כלל.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


את חוקי הפורמט רבים מכם כבר כנראה מכירים, כאשר ההזדמנות מתחילה מתשלום של דולר אחד בודד, ארבעה שקלים לערך, שנותן גישה לארבעה משחקים: Punch Club, The Final Station, SpeedRunners ו-Diary of a Spaceport Janitor.

SpeedRunners

אם תשלמו עלות גבוהה מהממוצע, אשר עומד נכון לרגע זה על 7.67 דולר (30 שקלים לערך), תקבלו גם את המשחקים ClusterTruck, Party Hard ו-Hello Neighbor – ובנוסף את חבילת התוכן High Crimes עבור Party Hard ואת כותר הפעולה Streets of Rogue שנמצא כעת בתוכנית ה-Early Access שמעניקה גישה לפני שהפיתוח הושלם במלואו.

ClusterTruck

אם תשלמו את הסכום המירבי שעומד על 13 דולר תשלימו את המבחר שלכם יחד עם הכותר Party Hard 2 ויחד עם משחק הניהול הייחודי Graveyard Keeper שהושקו שניהם בשנה שעברה. בסך הכל מדובר בתכנים בעלי שווי של 164 דולר שנמכרים בפחות מעשירית אותו מחיר – וזו הוזלה שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר ברשת.

Graveyard Keeper

כל המשחקים בחבילה זמינים דרך פלטפורמת Steam למחשבים מבוססי , ושמונה מתוך עשרה זמינים גם עבור מערכות MacOS או , לטובת גמישות מירבית אצל הרוכשים הפוטנציאליים. ההצעה תהיה זמינה במשך השבועיים הקרובים, עד ליום שלישי ה-4 ביוני בשעות הערב. גיימינג נעים!