עכשיו ב-Humble Bundle: עשרה משחקים איכותיים במחיר זעום • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

עכשיו ב-Humble Bundle: עשרה משחקים איכותיים במחיר זעום

חבילת חדשה מציעה מגוון כותרי אינדי מעניינים במחירי של שקלים בודדים לכל אחד

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מפיצת האינדי האמריקאית tinyBuild פצחה בשיתוף פעולה עם מיזם ה-Humble Bundle שאותו אנחנו מחבבים כל כך – וזה אומר שכולנו מרוויחים הזדמנות ליהנות מכותרים חביבים ואהודים במחיר רצפה, אפילו יותר מהדרך כלל.

את חוקי הפורמט רבים מכם כבר כנראה מכירים, כאשר ההזדמנות מתחילה מתשלום של דולר אחד בודד, ארבעה שקלים לערך, שנותן גישה לארבעה משחקים: Punch Club, The Final Station, SpeedRunners ו-Diary of a Spaceport Janitor.

SpeedRunners

אם תשלמו עלות גבוהה מהממוצע, אשר עומד נכון לרגע זה על 7.67 דולר (30 שקלים לערך), תקבלו גם את המשחקים ClusterTruck, Party Hard ו-Hello Neighbor – ובנוסף את חבילת התוכן High Crimes עבור Party Hard ואת כותר הפעולה Streets of Rogue שנמצא כעת בתוכנית ה-Early Access שמעניקה גישה לפני שהפיתוח הושלם במלואו.

ClusterTruck

אם תשלמו את הסכום המירבי שעומד על 13 דולר תשלימו את המבחר שלכם יחד עם הכותר Party Hard 2 ויחד עם משחק הניהול הייחודי Graveyard Keeper שהושקו שניהם בשנה שעברה. בסך הכל מדובר בתכנים בעלי שווי של 164 דולר שנמכרים בפחות מעשירית אותו מחיר – וזו הוזלה שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר ברשת.

Graveyard Keeper

כל המשחקים בחבילה זמינים דרך פלטפורמת Steam למחשבים מבוססי , ושמונה מתוך עשרה זמינים גם עבור מערכות MacOS או , לטובת גמישות מירבית אצל הרוכשים הפוטנציאליים. ההצעה תהיה זמינה במשך השבועיים הקרובים, עד ליום שלישי ה-4 ביוני בשעות הערב. גיימינג נעים!


תגיות

תגובה אחת

 1. דרך אגב יצא חידוש למשחק S.W.I.N.E. _ חזיר (נגד ברווזים)
  זה REMASTER למשחק הישן.

  ותרשו לי להמליץ גם על American Fugitive
  המשחק הוא שדרוג של GTA 1 & 2
  מוסיקה מדליקה מאד.
  לדעתי היוצרים מכוונים לעשות המשכים גם ב 3D _ (ממש כמו GTA)

  תהנו

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close