דיווח: מיקרוסופט תחשוף את קונסולת ה-Xbox 720 באפריל

תגובה אחת

מספר גדל והולך של יזמים ואנשי מקצוע בתעשייה, שחלקם עובדים בסוני, טוענים כי תחשוף את קונסולת הדור הבא שלה בחודש אפריל 2013

עובד בכיר בחברת Sony, שביקש להישאר בעילום שם, אמר שחשיפת ה-PS4 בניו יורק "תפסה את בהפתעה גדולה". והוסיף: "אנחנו בהחלט הרגזנו כמה וכמה בכירים שם".


הוא טוען כי כעת מיקרוסופט "תיאלץ" לחשוף את הקונסולה החדשה שלה באירוע תקשורתי חד פעמי בתחילת אפריל. בחודש הבא,מהנדסים ומפתחים של מיקרוסופט יקחו חלק באירוע הסגור GDC. אנשים נוספים בתעשייה מדווחים שקיבלו מידע מכמה מקורות על כך שהחשיפה של מיקרוסופט מתקרבת. בנוסף, חלק מהדיווחים מאשר שהמפרט הטכני שנחשף לאחרונה, קרוב מאוד למפרט הטכני האמיתי של ה 720, אך עשוי להשתנות.

אם מיקרוסופט לא תחשוף את האקסבוקס 720 בחודש אפריל, אך עדיין מתכננת להשיק את ה 720 במועד שסוני תשיק את ה , לקראת סוף שנה "holiday 2013", האירוע הכי מאוחר שהיא תוכל לעשות זאת יהיה תערוכת ביוני. אבל זה כבר יהיה מאוחר מדי וקרוב מאוד למועד ההשקה.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


סוני חשפה את הקלפים שלה, וכעת כל העיניים מופנות אל היריבה העירונית

מיקרוסופט סרבה להגיב על תוכניותיה בנוגע לדור הבא שלה, אבל יש לי הרגשה שהיא ברגעים אלה ממש מתכננת להרים אירוע הכרזה בקנה מידה כזה שיהפוך את האירוע של למסיבת סיום בתיכון.

עדכון: הדומיין XboxEvent.com נרכש ע"י Eventcore, שבעבר נקראה U.S. Techs שרכשה בעבר דומיינים לחברת .


משתמש באתר neogaf גילה כי החברה שעומדת מאורי רכישת הדומיין היא אותה חברה שרכשה בעבר דומיינים לחברת , לאירועים מיוחדים. מדובר של נמסר כי "לעתים קרובות רוכשת שמות דומיין שונים, כחלק מהאסטרטגיה העסקית השוטפת שלה, אבל מעבר לזה אין לנו תגובה".

ב-GamePro תוכלו להתעדכן בחדשות גיימינג יומיומיות.