גם Ubisoft יודעת לפנק: Assassin's Creed Black Flag ו-World in Conflict חינם לכולם • HWzone
גיימינג

גם Ubisoft יודעת לפנק: Assassin's Creed Black Flag ו-World in Conflict חינם לכולם

החברה הצרפתית חוגגת עשור לשניים מהמותגים שלה – ומחלקת כותרים ללא תשלום לכל הרשומים והנרשמים אל שירות ה-uPlay שלה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אם עקבתם אחרי העדכונים שלנו במהלך החודשים האחרונים, סביר להניח שכבר הצלחתם להעשיר את ספריית הגיימינג שלכם בלפחות חמישה משחקים מלאים ואיכותיים שסופקו ללא עלות כלל – ונראה שהטרנד המבורך הזה לא מתכנן להיעלם לשום מקום, כשחודש דצמבר ממשיך לספק לנו הפתעות נאות.

אז אחרי שאספתם בהצלחה (אנחנו מקווים) את XCOM Declassified מהחנות Humble Bundle – יש לכם סיבה טובה מאוד לפנות אל פלטפורמת ה-uPlay המקוונת של חברת יוביסופט, בה ניתן יהיה לקבל בשבועיים הקרובים גם את כותר הפעולה וההתגנבות Assassin's Creed 4: Black Flag, שנחשב גם היום לאחד המוצלחים ביותר במותג המפורסם, וגם את משחק האסטרטגיה המשובח World in Conflict בגירסתו המלאה יחד עם חבילת ההרחבה Soviet Assault. שימו לב כי זמינות המשחקים תהיה מדורגת – World in Conflict יהיה זמין ללהורדה עד ל-11 בדצמבר, ואילו Black Flag יוצע חינם החל מה-12 בדצמבר ועד ל-18 בדצמבר.

אל תוותרו על הזדמנות לשחק בכותר ההיסטורי האיכותי הזה שיהפוך אתכם לפיראטים אימתניים – ואם כבר עשיתם זאת תנו אותו במתנה למישהו שעוד לא

מדובר במתנות שנועדו לחגוג את יום ההולדת העשירי של המותג Assassin's Creed (שממשיך לפעול ולהתפתח גם היום, כמובן) ושל World in Conflict (שלצערנו לא זכה להמשכיות למרות קבלת פנים חיובית במיוחד אצל המבקרים, כשהמפתחת שלו פנתה לפתח את הכותר המקוון Tom Clancy's The Division), שמזכירות לנו את חלוקת הכותרים החודשית החינמית שאותה סיפקה לנו בשנה שעברה, לרגל חגיגות יום ההולדת השלושים שלה בתור מפיצה ומפתחת של משחקים. גיימינג נעים!

הזדמנות נהדרת לסיבוב נוסף באחד ממשחקי האסטרטגיה המודרניים הטובים ביותר

תגיות
Back to top button
Close
Close