גוגל צופה ניצחון למיקרוסופט במלחמת קונסולות הדור הבא • HWzone
גיימינג

גוגל צופה ניצחון למיקרוסופט במלחמת קונסולות הדור הבא

קונסולות הדור הבא מבית ומיקרוסופט טרם הוכרזו אפילו, אבל ענקית החיפוש ברשת כבר יכולה להעריך מי מהן תהיה הפופולרית ביותר

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


למרות שעדיין אין הכרזה רשמית מצד שתי השחקניות הראשיות, מיקרוסופט וסוני, לגבי קונסולות הדור הבא שלהן, הרשת לא מפסיקה לעסוק בסוגיה זו. ככל שהזמן עובר והקונסולות מראות סימנים של חולשה (אלבום מצוין של סחרוף) ובעיקר האקסבוקס 360, שלאחרונה הושקה רשמית בישראל והשמועה ברשת היא שתוחלף ב 720 כבר בשנה הקרובה, אתר חדשותי למשחקי אונליין בשם Ludos Mundi צופה כי הולכת להנחיל תבוסה לסוני במירוץ הבא לכתר הקונסולות של הדור הבא. יש להסתייג כמובן מההתלהבות הנבואית הזו ואפשר גם לטעון כי האתר הזה מחפש חשיפה אך מעניין להציץ בנתונים שהאתר צירף ושהביאו אותו למסקנה כי "Xbox 720 הולך למחוץ את PS4".

האתר מסתמך על Trends שהינו שירות המאפשר מעקב אחרי מילות מפתח רלוונטיות ודירוגם לפי תקופות זמן שבהם החיפוש השתנה , ניתן לראות כי במהלך 11 החודשים האחרונים, החיפוש ל "the new Xbox" בכל העולם היה הרבה יותר פופולרי מחיפושים כמו "PlayStation 4" או "PS4". כ- 60% מהחיפושים היו לטובת קונסולת הדור הבא של מיקרוסופט ה- 720 , לעומת 40% לקונסולה הבאה של סוני ה- PS4. בארצות הברית 66% מהחיפושים היו לטובת ה- 720 ו- 35% ל- .

Google Trends הצליח בעבר לחזות במדויק את המנצח במירוץ הדור הבא של פורמט ה-, כשהראה עדיפות לסרטי Blu-ray לעומת סרטי HD-.

האתר גם טוען כי הגרפים מצביעים על התחזקות של האקסבוקס לאורך זמן שמוסיף עוד מדד מחזק להצלחה בעתיד של . אנחנו מעדיפים מספרים ומכירות מאשר נבואות והערכות שמבוססות על חיפושים בגוגל.

קונסולה אחרת שכבר הושקה בגרסת הדור הבא שלה ואף בהצלחה היא ה- U. חבל שהיא לא נלקחת בחשבון מאחר וההשקה התקיימה לאחרונה והנתונים מחייבים אורך זמן של כמה חודשים לפחות.

הקרב על הדור הבא הוכרע עוד לפני שהחל באופן רשמי?

ב-GamePro תוכלו להתעדכן בחדשות גיימינג יומיומיות.


תגיות

4 תגובות

 1. ממש שטויות
  החיפושים של ה-XBOX אולי נפוצים יותר אבל זה בגלל שהקונסולה הזאת כנראה תצא לפני הPS4, זה בדיוק כמו הגלקסי 3 והאייפון 5, שחודש לפני שהגלקסי יצא היה סביבו באז אדיר, וחודש לפני האייפון היה סביבו באז מטורף.

 2. עזבו אתכם סטטיסטיקות. מתי הרליס?
  אחרי שסוני איפסה את המונה, ודחתה למועד לא ידוע את הRelease Date ברור שיאבדו בהם עניין.

 3. אולי זה הפוך…
  אולי בגלל ה-RROD של ה-XBOX כולם רוצים לראות האם יהיה שיפור. וזה לא כל הסיפור אם תסתכלו בגוגל טרנדס תראו שכמו עם הדור הנוכחי של הקונסוליות, רוב ההתעניינות של ה-XBOX זה ב-USA (ומשום מה עירק!), וה-PS4 בכל העולם.

  וכמו בשוק ההון תחזיות לא תמיד נכונות.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close