ברוך שובך, מפקד: Command and Conquer Remastered מדגים חידוש מבטיח

ב-EA רוצים להראות כיצד לעשות חידוש ראוי למשחק קלאסי ומציגים את כל הפרטים החשובים באמת של Command and Conquer Remastered Collection

אנחנו נמצאים בתקופה מעניינת בעולם הגיימינג בו ניתן לאחרונה לראות יותר ויותר חידושים של משחקים קלאסיים. בין אם להזכיר לנו את הלהיטים שגדלנו איתם ובין אם לזרוק שכבת צבע חדשה בשביל לחזור ולשחק בהם בתקופות יובש – אין ספק שחידוש משחקים הוא טרנד שנמצא בעליה לאחרונה.

לא מזמן נחשפנו לעובדה ש-EA הולכת לחדש את משחקי C&C (ר"ת Command and Conquer) הראשונים שלה וההייפ שיוצר סביב זה גדול מאוד.

כעת, מעלה EA סרטון אשר מסביר על כל התהליכים החשובים שנעשו בשביל להפוך את הקלאסיקה לחוויה מרגשת בשנית

נראה ש-EA עונה על כל משאלות הלב של המעריצים הותיקים ומוסיפה גם מעבר לכך. חידוש מוחלט של גרפיקה, אנימציה, פס הקול הבועט והגדרות מתקדמות הם רק קצה הקרחון באוסף החידושים הזה. עצם העובדה שנעזרה באותם האנשים שבנו את המשחקים המקוריים (אולפני Westwood) רק מצליחה להעצים את ההייפ הגדול.

כל הסצנות בין משימות חודשו והופקו בהתאמה לרזולוציית UHD 4K ועל אף שלא נאמר זאת, יתכן ונעשה שימוש באלגוריתמים של Machine Learning על מנת לבצע את העליה באיכות הוידאו.

 

גם האספקט התחרותי חוזר באפקט מלא, עם מערכת דרגות ומציאת משחקים. EA בנתה מחדש את המערכת הזאת ותפעיל שירות אונליין, דבר שאנחנו יודעים שקצוב בזמן, אך מכניס הרבה חיים לז'אנר הותיק.

כמות ההפתעות לא נגמרת, כאשר נוספו כלים חשובים לקהילת המשחק עם עורך מפות, שליטה במצלמה ועוד.

אוסף Command and Conquer Remastered יוצא לאוויר העולם בפלטפורמת Origin של EA וגם ב-Steam. משאלת לב שאולי לחלקנו עדיין יש היא שמלאכת החידוש תגיע בקרוב כותר אחד קדימה – אל Red Alert 2 האגדי.