בליזארד מודאגת ממצבו של WoW

7 תגובות

הצעה מוזרה מ-Blizzard: דיאבלו 3 בחינם לשחקני WoW מכורים

Diablo 3 עתיד לצאת בחודשים הקרובים, ואם עדיין לא הזמנתם אותו במכירה מוקדמת, יש לבליזארד הצעה מפתה עבורכם. מפתה, כמובן, רק אם מתכוונים לשחק ב-World of Warcraft, המשחק ההמוני שלה, בשנה הקרובה.


זה הולך ככה: אם נרשמתם כשחקני WoW לפני ה-18 באוקטובר 2011, ואתם מוכנים להתחייב לעוד 12 חודשי משחק (בתשלום חודשי), תקבלו גישה לבטא של Mists of Pandaria, היבשת החדשה שמתקרבת לעולם של וורקראפט, את Tyrael's Charger, ה-Mount המעופף, וכמובן, עותק של דיאבלו 3.

לרוע המזל, גם על מי שכן יבחר להוסיף למנוי שנה יחולו הגבלות דרקוניות למדי. אם תחליטו, למשל, שמיציתם את המשחק ותבטלו את המנוי לפני תום תקופת ההתחייבות, 3 יעלם כלא היה.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


ברור לכל שאין מדובר בניסיון לקדם את דיאבלו 3, שנהנה מהתעניינות תקשורתית רבה, אלא כנראה דווקא בניסיון להשאיר כמה שיותר שחקנים ב-World of Warcraft.

המשחק ההמוני של בליזארד, שעד לפני שנתיים היה השליט הבלתי מעורער בתחום, סבל מאז מנטישה המונית של מיליוני שחקנים. החברה הפכה אותו לחינמי עד לרמה 20, אבל יכול להיות שגם הטבה זו לא תספיק, במיוחד לאור התחרות הקשה שהגיחה מצד BioWare בחודש האחרון, עם השקתו של The Old Republic.