באיזו שנה אנחנו? המשחק החדש של יוצרי Borderlands לא יתמוך ב-4K בהשקה שלו

2 תגובות

Battleborn, המשחק החדש והשאפתני שינסה לשלב בין הגישה של סדרת Borderlands לקונספט הממכר של משחקי הפעולה המקוונים, חושף את דרישות המערכת שלו בשילוב עם עובדה מפתיעה עד מאוד

אם אהבתם את ההומור, העיצוב החזותי והמשחקיות המטורללת של סדרת Borderlands המצליחה – כנראה שיש לכם די הרבה סיבות להתעניין גם ב-Battleborn, המותג החדש של חברת Gearbox Software שינסה לקחת את כל מה שעבד במשחקים ההם ולתרגם אותו להצלחה בעולם ה-MOBA ומשחקי הפעולה המקוונים.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


את התוצר הסופי נוכל לשפוט בתחילת החודש הבא, כשיושק באופן רשמי, אך בינתיים נוכל להתרשם מדרישות החומרה של המשחק, שחושפות בין היתר פרט מפתיע מאוד, כאמור – Battleborn לא יציע תמיכה ברזולוציות Ultra HD וברזולוציות של מסכים אולטרה רחבים כשיושק. במפתחת מבטיחים לחקור ולבחון את הוספת התמיכה המדוברת בהמשך, אך זו עדיין נשמעת כמו בחירה והחלטה תמוהות בהחלט בעידן בו רזולוציות אלו נמצאות על סף להפוך לנורמה המוחלטת החדשה בשוק, ובקטגוריית הגיימינג בפרט.

bb4

דרישות המינימום כוללות צורך במעבד Core i7 750 מרובע ליבות של אינטל או מעבד Phenom II X4 945 מרובע ליבות של , זכרון RAM בנפח 6GB או יותר, מערכת חלונות 7 עדכנית בגירסת ה-64 ביט שלה או מערכות חדשות יותר של מיקרוסופט וכרטיס מסך מדגם HD 6870 או מדגם GTX 460.

bb3

הדרישות המומלצות כוללות, למרבה ההפתעה, מעבדים מדגמים זהים וגם זכרון RAM בנפח זהה לאלו בדרישות המינימליות – לצד כרטיסי מסך מעט יותר מתקדמים מדגם HD 7850 או מדגם GTX 660.

bb1

ב-Gearbox לא פירטו זאת בצורה רשמית, אך אנחנו מעריכים שהדרישות המינימליות מכוונות למשחק ב-1080p ובקצב של כ-30 פריימים בשנייה, בעוד שהדרישות המומלצות שגבוהות רק במעט נדרשות למשחק ב-1080p ובקצב שקרוב יותר ל-60 פריימים בשנייה. כך או כך – מהמראה ומהדרישות ניתן להסיק כי מטרת העל כאן היא ליצור משחק שכמה שיותר מחשבים מחמשת השנים האחרונות יוכלו להריץ בכבוד.

bb2

אז אם כל זה נשמע ונראה לכם סביר ומסקרן – כנראה שתשמחו לגלות כי Battleborn זמין במבדקי בטא פתוחה ברגעים אלו ממש, במחשבים האישיים וגם בקונסולות ה-Xbox One וה-PlayStation 4. אז אם אתם מעוניינים לנסות את משחק הפעולה החדש הזה בעצמכם לפני שתחליטו האם הוא ראוי או מיותר, כעת זו ההזדמנות שלכם, עד ליום שני ה-18 באפריל. בהצלחה!avatar
ag43
ag43

נורמה מוחלטת? טוב שלא הגזמתם. עד שלא יצא כרטיס בודד במחיר שפוי שיאפשר משחק סביר ברזולוציות האלו אין סיכוי שזה יהפוך ל"נורמה".

DrizziTx
DrizziTx

כותרת מוגזמת כל כך ….לצורך השוואה, סטים עושה בדיקת חומרה כל חודש (או משהו כזה).

מה אחוז משתמשי סטים עם רזולוציה של 1080? 36%, גדילה של 0.6% מחודש שעבר.
מה האחוז עם רזולוציה של 2160? 0.08% … עם אחוז שינוי של 0.0% מחודש שעבר

מה אני אגיד לך, ממש חובה 4K 🙂