אלימות בדרגה של אומנות: Doom Eternal בסרטון משחקיות ראשון • HWzone
גיימינג

אלימות בדרגה של אומנות: Doom Eternal בסרטון משחקיות ראשון

אחרי האתחול המוצלח בשנת 2016 – נראה כי סדרת הפעולה האלמותית עומדת להפוך למרשימה ומאתגרת עוד יותר בשנה הבאה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


Doom Eternal, ההמשך שעתיד להיכנס אל הנעליים הגדולות של Doom המחודש, הוצג לראשונה כבר בתערוכת בחודש יוני האחרון – אך ניתן להגיד כי אנו זוכים להכיר אותו באמת רק כעת, במסגרת כנס Quakecon השנתי בו קיבלנו סרטון משחקיות ארוך נהדר וגם פרטים עסיסיים ראשונים.

המשחק החדש מבוסס על מנוע id Tech 7 חדש ומשופר שמאפשר ליצור סצינות גדולות ועטירות פרטים עד פי 10 יותר ממנוע ה-id Tech 6 אותו ראינו (בין היתר) ב- לפני שנתיים, והוא מתפקד בתור מעין המשחק ישיר לקו העלילתי מהפעם הקודמת – כאשר הפעם הגיבור מחסל השדים מגיע להציל את כדור הארץ ממתקפת יצורי הגיהנום, ועתיד לעבור גם במעין גרסה של גן עדן במסגרת שלל השלבים שמצפים בדרך אל המטרה.

הקרב עובר ממאדים אל כדור הארץ – ולא רק

Doom Eternal כולל לא רק גרסאות מעודכנות לכל הנשקים המרכזיים שמלווים את משחקי עוד מתחילת שנות התשעים, אלא גם שדרוגים משמעותיים לסגנון המשחקיות עצמו עם אפשר לזנק במהירות לכיוונים השונים בכדי להימנע מפגיעות, לטפס על עצמים מסויימים, להפעיל טילים, רימונים וגם להביור מתוך יחידות שמחוברות באופן קבוע על כתפיו של הגיבור (ללא קשר לסוג הנשק הראשי בו נעשה שימוש) וגם "לעוף" לכיוון האוייבים באמצעות מצב ירי משני חדש עבור נשק ה-Super Shotgun. כל אלו בהחלט מצליחים לגרום למשחק להרגיש מהיר ואקרובטי יותר מאי פעם, כאשר האלימות המוגזמת מסייעת להזכיר לנו כי מדובר ב- הישן והטוב ולא בשום דבר אחר.

בסוף סרטון המשחקיות ניתן לראות מעין חרב אנרגיה בה הגיבור עומד לעשות שימוש – וזה צפוי להיות אחד מהנשקים החדשים שיתווספו לארסנל העשיר של הדגמות, במסגרת המטרה לגרום לו (ולשחקנים) להרגיש עוצמתי ואימתני עוד יותר.

Doom Eternal יכיל גם מצבי משחק מקוונים בסגנון שונה מהרגיל שרובם עדיין לא נחשפו רשמית – מה שכן הוצג לרגע קצר הוא מצב מקוון א-סימטרי דומה לסה של סדרת משחקי Souls המצליחה, שיאפשר לשחקנים לפלוש אל המצב העלילתי של אחרים בתור שדים, שיהיו עוצמתיים ומאתגרים הרבה יותר מהרגיל ויאפשרו לקבל חוויה מרעננת ופחות צפויהצ במסגרת כל משחק חוזר.

תמיד חלמתם לגלם את החבר'ה הרעים? בקרוב תוכלו לעשות זאת, ולאתגר את החברים שלכם או סתם שחקנים זרים

טרם ידוע מתי Doom Eternal יושק, אך לפי הסרטון שמציג רמת בשלות נאה ניתן להעריך כי זה יקרה מתישהו במהלך שנת 2019 – למחשבים האישיים, לקונסולות הדור הנוכחי של וסוני, וגם עבור ה-Switch של . מה דעתכם? בואו לספר בתגובות.


תגיות

3 תגובות

  1. זה נראה לי הרבה (אבל ממש הרבה) יותר טוב מהקודם.
    מה אומרים?

    1. זה נראה ממש כיף
      טוב שהם בודקים מה fans אוהבים ומטמיעים במשחק החדש

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close