אלה הן דרישות המערכת של Rise of the Tomb Raider במחשבים האישיים

ההרפתקה החדשה של לארה קרופט תתרחב אל ה- בסוף החודש הנוכחי, ועכשיו אנחנו יודעים לאיזו מערכת מינימלית נזדקק בכדי להריץ אותו

Rise of the Tomb Raider היווה את אחד מהמשחקים המוצלחים יותר אשר הושקו בתקופת סוף שנת 2015, ובקרוב תקופת הבלעדיות שלו לקונסולת ה- תיפסק (לאחר כחודשיים בלבד), והוא ינחת גם בפלטפורמת ה- לטובת כל בעלי המחשבים האישיים. להלן המפרט החומרתי המינימלי שצטרכו להעמיד בכדי להנות ממנו.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הדרישות הבסיסיות הרשמיות מדברות על מעבד Core i3-2100 כפול ליבה של אינטל או מקביל שלו מבית (אנחנו מעריכים שמדובר במעבדי Phenom X3 ומעלה, וכמו כן כל דגמי ה-APU מרובעי הליבות וכל דגמי ה-FX), מערכת חלונות 7 בגירסת 64 ביט או עדכנית ממנה, זכרון RAM בנפח 6GB או יותר וכרטיס מסך מדגם GeForce GTX 650 או מדגם HD 7770, בתוספת כ-25 ג'יגה-בייט של נפח פנוי.

rot rot2

דרישות חומרתיות מומלצות לא הוצגו עבור הכותר, אך אושר כי הוא יתמוך ברזולוציות של עד , שיאפשרו לו לספק 'רמת פירוט מהממת'. ההמרה למחשבים האישיים של Tomb Raider משנת 2013 הייתה איכותית בהחלט, ובהתחשב בכך שאותה חברה עומדת גם מאחורי ההמרה הנוכחית, נראה כי באופן כללי יש לנו סיבה טובה להאמין ולקוות שגם הפעם המפרט שידרש לקבלת איכותיים בהגדרות גבוהות יהיה הגיוני, וההפקה כולה תהיה ראויה לתג המחיר המיועד של 60 דולרים, הן ב- והן בעותק פיזי.

rot3

rot5
אלה הן ההגדרות הגראפיות שיהיו קיימות בגירסת ה-, לכאורה