אימה והישרדות בזול: המבצעים של Steam • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

אימה והישרדות בזול: המבצעים של Steam

בסוף השבוע הנוכחי יש לכם הזדמנות להתנסות במשחק The Crew 2 ללא עלות – וגם לרכוש את משחקיה של חברת Capcom

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


עוד ימי דילים מעודכנים מ- הגיעו אלינו – ואנחנו כמובן ריכזנו לכם את הטובים שבהם במקום נוח אחד. שופינג נעים!

במסגרת מבצעים נרחבים עבור כותריה של חברת Capcom היפנית ניתן להשיג את הרימייק המוצלח של Resident Evil 2 בהנחה של 34 אחוזים ממחירו המלא (189.42 שקלים), את Resident Evil 7 המהולל בחצי ממחירו העדכני (72 שקלים), את Resident Evil 6 ברבע מחיר (36 שקלים בלבד, או 43 שקלים לגרסה השלמה הכוללת את כל תכני ה-DLC), את כותר הפלטפורמה וההרפתקאות המרהיב Okami בגרסת ה-HD שלו במחיר 62.4 שקלים, את הגרסה המעודכנת של Devil May Cry 4 בעבור 48 שקלים, את חבילת ה-HD של שלושת הפרקים הראשונים בסדרת Devil May Cry במחיר של 95.04 שקלים ועוד.

חובבי ז'אנר הפעולה וההישרדות יוכלו להשיג את SCUM, שמציע מנגנוני משחקיות מפורטים וריאליסטיים באופן כמעט חסר תקדים – במחיר של 49.55 שקלים במקום 73.95 שקלים.

SCUM

משחק המירוצים בעולם פתוח The Crew 2 זמין בהנחה גדולה של 70 אחוזים ממחירו, בעבור 71.7 שקלים לגרסה הסטנדרטית או 107.7 שקלים לגרסת Gold Edition עם תכני DLC נוספים – כאשר יש לכם גם יכולת להוריד את המשחק ולנסות אותו במלואו באופן חופשי (דרך קליינט ה-uPlay של , כמו בכל כותריה המודרניים) במשך היומיים הקרובים.

The Crew 2

משחק האסטרטגיה והניהול המשלב אלמנטים רבים של הישרדות בתנאי מזג אוויר קיצוניים Frostpunk נמכר בהנחת 40 אחוזים ממחירו המקורי – 66.57 שקלים.

משחק אסטרטגיה עדכני נהדר נוסף נמכר בהנחה גדולה – זה הוא Northgard שמבוסס על המיתולוגיה הנורדית ויעלה לכם 55.47 שקלים במקום 110.95 שקלים בדרך כלל.

לרגל חגיגות 40 שנים ליצירתו של המותג Alien (או הנוסע השמיני, אם תעדיפו) ניתן לרכוש את משחקי הוידאו המבוססים על הסדרה במחירי מציאה: Alien Isolation המופתי זמין במחרי 37.48 שקלים כבסיס או במחיר 47.48 שקלים לחבילה השלמה הכוללת שבעה תכני DLC, את Aliens vs. Predator משנת 2010 במחיר מינימלי של 11.19 שקלים ואת Aliens Colonial Marines השנוי במחלוקת במחיר 22.19 שקלים לחבילה שלמה שכוללת את כל התכנים המוספים.

Alien: Isolation

טרילוגיית משחקי התפקידים של סדרת Risen יחד עם כל תכני ה-DLC שלהם זמינה במחיר כולל של 51.8 שקלים – עם הנחות של בין 50 ל-80 אחוזים עבור כל אחד מהכותרים בנפרד.

משחק התפקידים האיזומטרי Tyranny מוצע במחצית המחיר, 55.47 שקלים – או במחיר 91.34 שקלים לחבילה המלאה הכוללת את פס הקול ואת כל תכני ה-DLC.

משחק הפעולה הצנוע והחביב Call of Juarez Gunslinger נמכר במחיר של 22.38 שקלים – ובמחיר של 25.7 יחד עם המשחק הראשון בסדרת Call of Juarez.

משחק הפעולה האלים והמדמם Prototype מוצע בתג עלות של 17.54 שקלים, רבע מן המחיר המקורי.

Call of Juarez: Gunslinger

משחק הפעולה הטקטי המופתי Spec Ops: The Line זמין בחמישית מהמחיר – 22.19 שקלים בלבד.

משחק הפעולה האפל והייחודי The Darkness 2 (הראשון מעולם לא הגיע למחשבים האישיים, לצערנו) זמין ב-22.19 שקלים.

המשחק האולטרה-אלים, המטורלל והשנוי במחלוקת Postal 2 זמין במחיר של 3.69 שקלים בלבד.

משחק הפעולה Red Faction: Guerrilla בגרסתו המחודשת זמין בעבור 24.4 שקלים – או יחד עם כל שאר משחקי סדרת Red Faction הקלאסית במחיר כללי של 56.23 שקלים.

Faction Guerrilla: Re-Mars-tered Edition

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים המלא


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close