Playon! HD2 – מזרימדיה עוצמתי • HWzone
גאדגטים

Playon! HD2 – מזרימדיה עוצמתי

תמיכה בפורמטים
 
על מנת להעריך את הביצועים של ה-Playon!HD2 נשתמש במספר מבחנים. הראשון, והחשוב ביותר לטעמנו הינו בדיקת התמיכה בפורמטים. ישנם לא מעט פורמטים פופולאריים בשוק לקבצי , ולא ניתן לקחת כמובן מאליו את העובדה שמוצר מסוג זה ינגן אותם כשורה. בניגוד למחשב, אותו ניתן לעדכן בעצמנו בקלות, במקרה של מזרימדיה אנו תלויים בלעדית בחברה המפתחת.

במידה ונתקל בפורמט שאינו מזוהה על-ידי ה-Playon!HD2, נהיה תלויים לחלוטין בחברה בכל הנוגע לעדכון קושחה שיפתור את הבעיה. על מנת לבחון את התמיכה בפורמטים, השתמשנו במספר בקידודים ופורמטים שונים שעבדו ללא בעיה מיוחדת. רק בעלי מספר Reframes גבוה במיוחד (דבר המעיד על קידוד פגום) לא הוצגו כראוי וקירטעו על גבי המזרימדיה. קבצים סטנדרטיים, גם ב-1080p, נוגנו בצורה לא פחות ממושלמת, גם באמצעות החיבור האלחוטי.

 
מהירות העתקה
המבחן הבא הוא מבחן המהירות העתקה. נרצה כמובן לראות כי ההעתקה באמצעות הרשת מתבצעת במהירות, שכן חיבור חוטים וכוננים על מנת להעביר מידע אל הכונן הקשיח המובנה באים מעט בסתירה עם ייעוד המכשיר המקורי.

לאור העבודה כי לפי החברה חיבור הרשת במכשיר עבר אופטימיזציה להזרמת ולא להעברת מידע, יכול להיות שמצפה לנו אכזבה בכל הנוגע למהירות ההעברה באמצעות הרשת. בנוסף, נרצה לבדוק את חיבורי ה-USB השונים, ואפילו את חיבור הרשת החוטי. את המבחנים נבצע באמצעות מודם-נתב מדגם DSL 2760U מתוצרת חברת D-Link.

התוצאות לא הפתיעו אותנו במיוחד. העתקת קבצים באמצעות ה-USB2 מתבצעת במהירות גבוהה של כ-18.6 מגה-בייט לשנייה, בעוד שמהירות ההעתקה באמצעות האינטרנט האלחוטי מקטרעת לה ב-1.75 מגה-בייט לשנייה. אם חשבתם שתוכלו למלא את ה-Playon!HD2 שלכם בקלות באמצעות הרשת האלחוטית ובלי להטריח את עצמכם עם חוטים וחיבורים – כנראה שטעיתם. לעומת זאת, אם הראוטר נמצא בקרבת מקום, תוכלו להתפשר על חיבור ה-Ethernet הקווי שמציע מהירות העברה העומדת על כ-6 מגה-בייט בממוצע.


העמוד הקודם 1 2 3 4 5 6העמוד הבא
תגיות

8 תגובות

 1. יש לי את הPlayon! HD הראשון
  סך הכל נגן נחמד מאוד לפחות בגרסה הראשונה שלו
  חריץ לכרטיסי זיכרון USB לדיסק און כי או ארד דיסק חיצוני
  מקום לארד דיסק פנימי
  כל מה שניגנתי אליו פועל חלק ובשקט (לא מזרים אלה מנגן מכונן )

  וכן זה לא מחשב ומי שצריך יותר דברים מי רק נגן יתאכזב
  אבל לסרטיםמוזיקהתמונות זה מצוין

 2. יש לי xtreamer הראשון
  מתמודד עם 1080P בלי להתאמץ ותומך בכל קובץ שרק ניתן לעלות על הדעת.

 3. משהו לא ברור לי
  למה להשתמש בסטרימר אם אפשר פשוט לחבר כונן קשיח חיצוני ולהשתמש בנגן המובנה שנמצא בכל טלוויזיה מודרנית?

 4. ל3
  התמיכה מאוד מוגבלת בכל מה קשור לפורמט סאונד ווידאו , ואז אתה צריך להתעסק עם קידוד מחדש של הקובץ וכו' , ולא שדיברתי כלל על הממשק , ואיך שכל סרט ירוץ חלק.

 5. מחלת ילדות של מזרימי מדיה
  יש לי סטרימר של LG אחלה סטרימר באמת מריץ הכל אבל יש לו גם כמה מחלות ילדות
  אתרי האינטרנט כביכול דרך הסטרימר לא עובדים (כנראה הגדרת רשת אבל הרבה מעבר לרמה של משתמש רגיל ><) תרגום דרך הwifi לפעמים פשוט לא עובד ללא סיבה הנראית לעין ומצריך כל פעם להעביר להארד דיסק הנייד שיש לי חוץ מזה הוא באמת מנגן הכל ובכיף ועם הארד דיסק זמין זה פשוט אחלה תחליף לדיוידי/וידאו/כבל ישיר של פעם...

 6. מסכים עם 7
  תוסיפו עוד כמה גרושים ותקנו מחשב ניד פשוט וכך תקבלו בנוסף לסטרימר, גם …מחשב ניד.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close