שעונים חכמים במחירים שפויים: ה-Pebble Time וה-Pebble Time Round נמכרים במחיר מקוצץ (עודכן)

עדכון: ירידת מחיר קלה נוספת מאפשרת לכם לרכוש כעת את שעון ה-Pebble Time (בגוון שחור) בעבור 170 דולר בלבד, כולל מסים ומשלוח לארץ, ואת שעון ה-Pebble Time Round (בצבע שחור או בצבע כסוף) בעלות של 231 דולר בלבד. שווה בהחלט.

הכתבה המקורית: השעונים החביבים והייחודיים של היצרנית אשר צמחה מתוך קמפיין מוצלח במיוחד מעניקה הוזלה לצמד הדגמים העדכני שלה, והם זמינים לרכישה ושילוח ישיר לישראל דרך אמאזון

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


זוכרים את שעון ה-Pebble בעל מסך הדיו האלקטרונית, אשר שבר שיאי גיוס כספים באתר הקיקסטארטר (Kickstarter) אי שם בשנת 2012? ובכן, מאז השתנו לא מעט דברים – הפכו לשוק הלוהט החדש, וגם האנשים שמאחורי שעון ה-Pebble  המקורי יצרו לעצמכם חברה, ופיתחו עוד מספר מוצרים עדכניים שנהנים מהצלחה מסחרית נאה ומקהילת מעריצים אדוקה.

עתה, השעונים החכמים החדשים של Pebble זוכים לקיצוץ של 20 אחוזים ו-25 אחוזים ממחירם – והופכים לאחת מההצעות המעניינות ביותר בשוק הזה, למי שמעוניינים להצטרף לטרנד מבלי לקרוע את הכיס.

שעון ה-Pebble Time של החברה, שזכה אף הוא לקמפיין מימון המונים מצליח מאוד בשנה שעברה, מציע מסך דיו אלקטרונית צבעוני וחסכוני אשר פועל באופן תמידי, עם אלפי "פני שעון" לתצוגת זמן והתראות שזמינים בחנות התכנים הייעודית לו, תאימות ותמיכה באנדרואיד וב-iOS, עמידות במים לעומק של עד 30 מטרים ובעיקר עם שמבטיחה להספיק לכשבוע של עבודה.

ה-Pebble Time מקור: theverge.com
ה-Pebble Time
מקור: theverge.com

ה-Pebble Time זמין כעת במחיר של 150 דולרים במקום 200 דולרים בעבר, כאשר ניתן לבצע רכישה באמאזון ארה"ב עם משלוח ישיר לישראל ועם תשלום מסים במחיר כולל של כ-195 דולר – כ-760 ש"ח. ה-Pebble Time זמין לרכישה בצבע לבן, אדום או שחור.

גם גירסת ה-Steel של דגם ה-Pebble Time, שמציע גוף מתכתי יוקרתי יותר למראה, וחיי משודרגים של עד עשרה ימים (!) בין טעינה לטעינה, נמכר במחיר מוזל של 200 דולר – או כ-255 דולרים עם מסים ומשלוח ישיר לארץ.

בנוסף, גם דגם ה-Pebble Time Round העדכני ביותר של החברה, שמציע מסך עגול ומראה כללי שהרבה יותר דומה לשעון סטנדרטי (לצד משקל מינימלי של 28 גרם) ותאימות לרצועות של 20 מילימטרים ו-14 מילימטרים עבור גברים ונשים בהתאמה – מוצע במחיר מוזל של 200 דולר, או כ-255 דולר באמאזון כולל מסים ומשלוח לישראל – כמה שקלים פחות מ-1,000 ש"ח. ראוי לציין כי רק הדגם השחור והדגם הכסוף זמינים במחיר המוזל, בעוד שדגמים בצבעים נוספים ממשיכים להימכר בעלות התחלתית של 250 דולר.

ה-Pebble Time Round
ה-Pebble Time Round

אז אם אתם רוצים שהולך נגד הזרם המרכזי בקטגוריה – נראה שעכשיו יש לכם הזדמנות לרכוש אחד כזה (או כמה כאלה), במחיר תחרותי קצת יותר. תהנו!